مطالب و مقالات تخصصی سایت و سئو

طراحی پورتال های سازمانی در تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه پورتال های سازمانی نقش بسزایی در انجام امور سازمان ها و شرکت های بزرگ ایفا می کنند.سازمان ها و شرکت ها در صورت داشتن پورتال بسیاری از امور مربوط به مراجعه کنندگان را به پورتال می سپارند. با کمک این روش  بسیاری از مراجعات حضوری و تلفنی کاهش می یابد . شاید به یاد بیاورید صف های طولانی که در گذشته برای انجام امور مختلف در مقابل بانک ها ،شعبات پستی و ... ایجاد می شد .با گسترش کاربران اینترنتی در کشور و توسعه وب سایتها و طراحی پورتال ها سرعت روند امور به سرعت افزایش یافت و همچنین از هدر رفتن وقت و انرژی مراجعه کنندگان و نیروی کاری سازمان ها وشرکت ها جلوگیری به عمل آمد.

با توجه به اهمیت و نقش پورتال های در دنیای مدرن و نیاز مبرم بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در تهران به مجهز شدن شرکت و سازمانشان به پورتال و یا در صورت داشتن پورتال آپدیت و به روزرسانی آن ،مرکز طراحی سایت تهران آمادگی کامل دارد در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به طراحی پورتال ویا به روزرسانی و توسعه آن  برای سازمان ها وشرکت ها در تهران نماید .

طراحی سایتهای اداری در تهران

سایتهای اداری مفهومی هستند که در اینترنت و دنیازی مجازی گاها شنیده می شوند  .سایتهای اداری نزدیک ترین نوع سایتها به پورتال ها می باشند و در برخی مواقع نیز اگر سایتهای اداری استانداردهای مشخصی داشته باشند می توان ان را پورتال نامید. معمولا وب سایتهای اداری برای سرویس دهی و اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان ایجاد می شود برخلاف سایتهای شرکتی و تبليغاتی که برای انجام تبليغات مورد استفاده قرار می گیرد.سایتهای اداری معمولا ظاهری استاندارد دارند و از رنگهای ملایم و رسمی در این وب سایتها استفاده می شود .سایتهای داری و پروتال ها در بسیاری از موارد برای سرویس دهی منظم و بدون اشکال بر روی سرورهای مجازی و یا واقعی پیاده سازی می شوند.همانند پورتال های سازمانی این وب سایتها معمولا برای سرویس دهی آن لاین به مراجعه کنندگان ایجاد می شود.در تهران به دلیل ازدیاد ادارات و موسسات مختلف استفاده از سایتهای اداری و پورتال ها می تواند نقش چشم گیری در رفع ترافیک ،هزینه و استفاده  بهینه از نیروی کار داشته باشد.ما باجدیدترین متذهای روز و با کمک بهترین مهندسین با تجربه و کارآزموده اقدام به طراحی سایتهای اداری در تهران می نماییم.آخرین مطالب

خبرنامه

درباره سایت

این سایت در تاریخ 5 فروردین 1399 به روزرسانی شد و با قالب و امکانات جدید در اختیار کاربران قرار گرفت.در وب سایت جدید سعی شده است تجربه های مفید وارزشمند این مجموعه در زمینه طراحی سایت و سئو به صورت روزانه و هفتگی در سایت درج شود تا علاقه مندان برنامه نویسی ،طراحی سایت و سئو از مقالات ما استفاده کنند.


 
کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به مرکز طراحی سایت و سئو تهران می باشد.