طراحی سایت های شخصی

طراحی سایت های شخصی با زیباترین قالب های روز

افزایش رتبه گوگل و الکسای سایت شما

دلیل طراحی سایت توسط اشخاص

اشخاص به دلایل مختلف اقدام به طراحی سایت می کنند.برخی یادداشت ها و مطالب روزانه خود را در سایت درج می کنند.برخی مطالب علمی را در سایت قرار می دهند.افراد مشهور و شناخته شده از سایت برای ارتباط با طرفداران خود ، نمایش آثار و محصولات خود استفاده می کنند،سیاسیون برای ابراز دیدگاه ها و ارتبا با طرفداران استفاده می کنند.اساتید دانشگاه ها برای ارتباط با دانشجویان و قراردادن فایل ها و جزوه های از سایت استفاده می کنند.

می بینیم که یک مورد در همه افرادی که اقدام به طراحی سایت می کنند یکسان است و آن برقراری ارتباط با دیگران از طریق سایت است. اخیرا با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن شبکه های مجازی بسیاری از افراد از این بستر برای برقراری ارتباط با دیگران استفاد می کنند.اما با ید این مورد را در نظر داشت که یک وب سایت با کیفیت می تواند امکانات بسیار خوبی برای شما به ارمغان بیاورد .داشتن یک وب سایت زیبا و کاربرپسند و البته با محتوای با کیفیت و سئو شده در کنار استفاده از شبکه های اجتماعی بهترین گزینه برای افراد در ارتباط و اشتراک اطلاعات با یکدیگر است.

سایتهای شخصی باید به صورت بسیار زیبا و منحصربه فرد و البته ساده طراحی شود وبا درک این موضوع که مخاطبین اصلی سایتها افراد عامی هستند با استفاده از روش های مختلف سعی در ارتباط موثر با بازدیدکنندگان سایت نماید..

به روزرسانی سایت های شخصی

در صورتی که سایت شخصی دارد بسیار مهم است که به صورت مرتب سایت خود را به روزرسانی کنید و از محتواهای مفید برای کاربران خود استفاده کنید.

Image

هزینه طراحی سایت های شخصی

سایت های شخصی معمولا به لحاظ ساختاری نسبت به سایتهای شرکتی ،پزشکی و فروشگاهی ساده تر هستند .این سایتها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و بسیاری از پروسه هایی که در سایتهای دیگر استفاده می شود نظیر ،فروش درج آگهی و ... در این سایت ها کاربرد ندارد .از این رو سایتهای شخصی تقریبا قیمت مشخصی دارند.

قیمت سایت های شخصی از نهصد هزارتومان تادو میلیون و سیصد هزارتومان می باشد .

سایر خدمات

بیش از 90 درصد فعالیت مرکز طراحی سایت تهران در حوزه طراحی سایت و خدمات سئو هست. بااین‌حال ما درزمینهٔ تعمیر کامپیوتر و دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری نیز فعالیت داریم.