خدمات طراحی سایت

سفارش طراحی سایت خود را به ما بسپارید

سایتهای فروشگاهی

سایتهای فروشگاهی

با گذشت زمان ارزش و جایگاه سایتهای فروشگاهی بیش از پیش نمایان می شود و شرکتها و مراکز اقتصادی به طراحی اینگونه وب سایتها روی می آورند.ما با طراحی سایتهای فروشگاهی خرید و فروش آن لاین  را برای شما امکان پذیر می کنیم.

سایتهای شرکتی

سایتهای شرکتی

بیشترین متقاضیان طراحی سایت شرکتها می باشند.سایتهای شرکتی  به دلیل تنوع شرکتها ،اشکال و قالب های بسیار فراوانی دارند .یک وب سایت شرکتی می تواند وب سایت فروشگاهی نیز باشد و ماژول ها و موراد مورد نیاز سایت هاب فروشگاهی را در خود جای دهد.

سایتهای پزشکی

سایتهای پزشکی

امروزه بسیاری از مراکز درمانی خدمات خود را به صورت آن لاین به مراجعین خود عرضه می کنند.خدمات وقت دهی ،تحویل جواب و بسیاری از خدمات دیگر توسط وب سایتها عرضه می شود.مرکز طراحی سایت تهران از معتبرترین مراکز طراحی سایت برای مراکز پزشکی می باشد.

استفاده از قالبهای زیبا و با کیفیت

انتخاب قالب های زیبا و با کیفیت تاثیر بسزایی در زیبایی سایت دارد.قالب سایت نمای کلی  سایت می باشد و اصلی ترین امکانات سایت در قالب ها تعبیه می شود .

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مهم ترین موارد و گزینه ها در پیشبرد اهداف سئو سایت می باشد.ما قادریم مهارتها و دانش شما در حوزه تخصصی تان را به صورت کاملا فنی استخراج کرده و در قالب مقالات و مطالب در سایت قرار دهیم.

پشتیبانی رایگان یک ساله

مرکز طراحی سایت تهران برای کلیه سایتهای طراحی شده توسط این مجموعه خدمات یک سال پشتیبانی رایگان فنی و امنیتی را اعمال می کند.

برنامه نویسی تحت وب

بسیاری از خدمات درخواستی مشتریان عزیز توسط ماژول ها و قالبهای آماده قابل انجام نمی باشد و بایستی موارد درخواستی توسط مهارتهای برنامه نویسی ایجاد شود.مرکز طراحی سایت تهران با تکیه بربرنامه نویسیان زبده و با تجربه این خدمات را ارائه می دهد.

طراحی فرم های مختلف

فرم‌هایی از مهم‌ترین بسترهای وب‌سایت‌ها برای دریافت اطلاعات از کاربران است. ما با استفاده از متدهای مدرن و متنوع اقدام به طراحی و ساخت فرم‌های مختلف می‌کنیم.

خدمات فنی سئو

این مرکز با اشراف و مرور جدیدترین متدهای و روش های سئو ،کلیه تکنیک ها و روش های سئو را به صورت روزانه و کاملا حرفه ای،بر روی سایتها اعمال می کند.

فاکتورهای مورد نیاز برای داشتن یک سایت با  بازدید بالا

تصاویر جذاب و حرفه ای

تصاویر حرفه ای و با کیفیت نقش زیادی در زیبایی و چشم نوازی سایت دارند .کسب و کارها بایستی تلاش کنند همواره تصاویر با کیفیت از محصولات و مجموعه خود آماده کنند تا در صورت نیاز استفاده کنند.

ارائه سرویس و خدمات

در صورتی که بتوانید سرویس و خدمات را از طریق سایت خود به کاربران ارائه دهید می توانید جزو وب سایتها ارزشمند و پربازدید در فشای اینترنت باشید.

قالب زیبا و با کیفیت

قالب زیبا نقش بسیار مهم در مدت زمان حضور کاربران در سایت شما دارد و باعث ایجاد حس اعتماد کاربر به سایت شما می شود  .

سرعت لود شدن سایت

سایتهای با سرعت بالا همواره بین کاربران محبوب تر هستند .این سایتها به مهمترین مورد یعنی وقت کاربر اهمیت می دهند و از این رو قابل ستایش هستند.سایتهای کند معمولا با اقبال مراجعه کنندگان روبرو نمی شوند و در صورتی که مدت زمان لود سایت زیاد باشد ممکن است کاربران از مشاهده سایت منصرف شوند.

مطالب مفید و ارزشمند

کاربران در اینترنت همواره به دنبال مطالب  ،تصاویر ،نرم افزارها و کلیپ های ارزشمند هستند.اگر بتوانید از این نقطه نظر نیازهای کاربرهایتان را برآورده سازید به یک منیع و سورس قابل اتکا برای کاربران تبدیل خواهید شد و بازدید از سایت شما به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت.

تبلیغات در فضای مجازی و تبادل لینک

یکی از راهکارهای مهم در افزایش بازدید از سایت ،تبلیغات سایت در فضای مجازی نظیر اینستاگرام و تلگرام می باشد.همچنین تبادل لینک با سایتهای پربازدید نیز برای جلب کاربر و مخاطب بسیار راه گشا می باشد.

هاست های حرفه ای

ما همواره تاکید بر استفاده از هاست های با کیفیت  و حرفه ای داشته ایم.تهیه هاست  از هاست ینگهای معتبرو حرفه ای امری بسیار مهم و ضروری است و بروند پشتیبانی و کارایی سایت شما بسیار تاثیرگذار می باشد.

تضمین امنیت سایت

ما با پییگری و رصد آخرید اخبار و پیشرفت ها در زمینه ارتقاع امنیت وب سایت و همچنین با رعایت کلیه اصول امنیتی سایت امنیت و کیفیت سایت شما را تضمین می کنیم.

استفاده از آخرین بروزرسانی ها

استفاده از آخرین بروزرسانی ها در قالب  و ماژول ها و کدهای  سایت ها به صورت  مرتب و منظم انجام می شود .

سایر خدمات

بیش از 90 درصد فعالیت مرکز طراحی سایت تهران در حوزه طراحی سایت و خدمات سئو هست. بااین‌حال ما درزمینهٔ تعمیر کامپیوتر و دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری نیز فعالیت داریم.