درباره مرکز طراحی سایت تهران

مرکز طراحی سایت تهران با بیش از ده سال سابقه درزمینهٔ طراحی سایت و سئو از پیش‌گامان توسعه این تکنولوژی در کشور است. این مجموعه با مدیریت مهندس مرتضی خیری، از بهترین مراکز طراحی سایت و ارائه‌دهندگان خدمات سئو در تهران است. طراحی سایت‌های بسیار زیبا با بهره‌گیری از جدیدترین فنّاوری‌های روز، کاملاً ریسپانسیو و واکنش‌گرا، بهینه‌شده برای موتورهای جستجوگر و باقیمت بسیار مناسب از خصوصیات سایت‌های طراحی‌شده در این مجموعه است.

بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجوگر گوگل نیز از دیگر فعالیت‌های مهم در این مرکز است. مرکز طراحی سایت تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کلمات کلیدی مهم در کسب‌وکار شما، وب‌سایت شمارا در رتبه نخست صفحه اول گوگل قرار می‌دهد.

سرعت در سرویس‌دهی، قیمت مناسب و کار بی‌نقص از ویژگی‌های خدمات مرکز طراحی سایت و سئو تهران است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارفرمایان و صاحبان کسب‌وکارها تبلیغات هدفمند است. طراحی سایت و سئو یکی از هدفمندترین و بهترین روش‌های تبلیغاتی شناخته‌شده است. ما با طراحی سایت و انجام خدمات سئو نقش پررنگی در افزایش فروش و سود شرکت‌های و مجموعه‌های مختلف داشته‌ایم.

 

ما با طراحی صدها وب‌سایت از معتبرترین مجموعه‌های طراحی سایت در تهران هستیم.

طراحی سایت

طراحی سایت های فروشگاهی ،شرکتی و پزشکی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب

سئو سایت

انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

برنامه نویسی تحت وب

دارای تیم قدرتمند برنامه نویسی تحت وب

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت و سئو در تهران و سراسر کشور

افزایش روزافزون درخواست برای طراحی سایت و لزوم طراحی سایتهایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تر.

 

درخواست سفارش طراحی سایت روزبه‌روز در حال افزایش است. کارآفرینان به اهمیت طراحی سایت و تأثیر آن بر کسب‌وکار خود بیش‌ازپیش واقف شده‌اند. با بروز اپیدمی کرونا و تعطیلی اکثر کسب‌وکارها در کشورهای جهان و مراجعه بیش‌ازپیش افراد به موتورهای جستجوگر برای یافتن کالا و خدمات موردنیاز خود، و احتمال تداوم این روش خرید در دوران پسا کرونا اهمیت طراحی سایت برای کسب‌وکارهای مختلف را نمایان کرده است. کسب‌وکارهایی که با روش‌های بازاریابی سنتی کار می‌کردند با این حقیقت تلخ مواجه شده‌اند که برای بقا و ادامه کار در دنیا امروزوفردا راهی به جز تغییر روش‌های بازاریابی و انجام تبلیغات و بازاریابی در اینترنت ندارند.

امروزه می‌بینیم که با شرایط فعلی تنها کسب‌وکارهایی که دارای تبلیغاتی در فضای مجازی هستند فروش دارند.

ترجمه جدیدترین قالبها

ما با کمک پرسنل توانمند خود اقدام به خرید و ترجمه جدیدترین ومحبوب ترین  قالبهای شناخته شده طراحی سایت می نمائیم.

پشتیبانی از سایت

سایت‌های بسیاری هست که توسط شرکت‌های مختلف طراحی شده و مالکان سایت به هر دلیلی از پشتیبانی راضی نبودند و به دنبال شرکت جدید برای انجام پشتیبانی می‌باشند. ما با پشتیبانی از انواع مختلف سایت‌ها با هر متد و روش طراحی، در خدمت مشتریان می‌باشیم.

ماژول های کاربردی

ماژول قطعه برنامه و کدی است که کار به خصوصی را در وب‌سایت انجام می‌دهد و با استفاده از آن نیاز به برنامه‌نویسی‌های طولانی نخواهیم داشت. استفاده به جا و مؤثر از ماژول‌ها می‌تواند کیفیت و زیبایی وب‌سایت شما را در حد بالایی ارتقاء دهد.

ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

در کنار شما هستیم

سایر خدمات

بیش از 90 درصد فعالیت مرکز طراحی سایت تهران در حوزه طراحی سایت و خدمات سئو هست. بااین‌حال ما درزمینهٔ تعمیر کامپیوتر و دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری نیز فعالیت داریم.