طراحی سایت در ترکیه

مرکز طراحی سایت و سئو تهران از فعال ترین مجموعه های طراحی سایت در خارج از ایران می باشد.این مجموعه با دارا بودن تیم فنی طراحی سایت و مترجمان به اکثر زبان های دنیا امکان طراحی سایت به هر زبان زنده دنیا را دارد.این مجموعه به صورت اختصاصی و ويژه امکان طراحی سایت به ایرانیان مقیم ترکیه را دارد.می دانیم ترکیه از کشورهای همسایه ایرن است و بسیاری از ایرانیان در این کشور سرمایه گذاری نموده اند و در این کشور زندگی می کنند.

در کشور ترکیه برخی کسب و کارها ملزم به طراحی سایت برای خود می باشند.بسیاری از کسب و کارها نیز برای تبلیغات خود اقدام به طراحی سایت می کنند.طراحی وب سایت در ترکیه قیمت بالایی دارد و بسیاری از ایرانیان مقیم ترکیه تمایل دارند که سفارش طراحی سایت خود را به شرکت های ایرانی واگذارکنند.

  • آیتم ۱۶

قیمت طراحی سایت در ترکیه

می دانیم که طراحی سایت قیمت مشخص و تعیین شده ای  ندارد و قیمت سایت بر اساس امکانات سایت و نیازهای مشتری تعیین می شود .همچنین هزینه های طراحی سایت در ترکیه از ایران خیلی بالاتراست با این وجود مرکز طراحی سایت تهران هزینه طراحی سایت را با قیمت ایارن محاسبه کرده و فقط در صورتی که سایت به زبان غیرفارسی باشد اندکی هزینه ترجمه به هزینه سایت اضافه خواهد شد.

طراحی سایت در ترکیه برای ایرانیان

با توجه به اینکه اخیرا ایرانیان بسیار زیادی در کشور ترکیه سرمایه گذاری کرده اند و صاحب خانه و کسب و کار شده اند مرکز طراحی سایت تهران اقدام به تبلیغات گسترده برای ارائه خدمات به این عزیزان  نموده است .

طراحی سایت ارزان ،با کیفیت و سئوی تضمینی هدیه ما به ایرانیان عزیز ساکن ترکیه می باشد.

طراحی سایت در کمترین زمان ممکن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر محدودیت مکانی  در زمینه طراحی سایت از میان رفته است و مشتریان می توانند به راحتی محصولات و خدمات خود را خریداری و دریافت کنند.مجموعه طراحی سایت تهران از طریق شبکه های اجتماعی نظیر ایسنتاگرام،تلگرام و واتس آپ اطلاعات لازم برای طراحی سایت را ازمشتریان سایر کشورها نظیر نظیر دریافت کرده و سایت مشتری را تکمیل می کند و با خرید هاست در کشور میزبان مشتری یا سایر کشورها اقدام به آپلود سایت می نماید.

پرداخت ها از طریق مستر کارت و یا نماینده مشتری در داخل ایران انجام می شود.

طراحی سایت در ترکیه به زبان های مختلف

مجموعه طراحی سایت تهران با کمک کارشاسان زبانی که در این مجموعه فعالیت دارند توانایی طراحی سایت به زبان های ترکیه استانبولی ،انگلیسی و فرانسوی  دارد.مشتریان ایرانی که از ترکیه با ما تماس می گیرند و درخواست طراحی سایت دارند معمولا تقاضای طراحی سایت با زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی دارند که این امر در مجموعه طراحی سایت تهران به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

دلایل کند بودن وب سایت

 

.شاید با این تجربه آشنا باشید که کاربری سایت کندی را باز می کند و زمان زیادی برای لود شدن صفحات وب سایت می گذرد کاربر منصرف می شود و سراغ سایت دیگری می رود.سرعت یک وب سایت نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در بازدید از سایت و جلب رضایت کاربران دارد.وب سایت های سریع همواره با اقبال بیشتری از سوی کاربران مواجه می شوند.از این رو افزایش سرعت وب سایت بایستی حتما از دغدغه های طراح و ادمین سایت ها باشد.در زیر به  ذکر چند مورد مهم در کاهش سرعت وب سایت  می پردازیم و راهکار عملی برای افزایش سرعت سایت را ذکر می کنمیم.

هاستینگ بی کیفیت:

هاستینگ ضعیف و بی کیفیت تاثیر فراوانی در افت سرعت یک وب سایت خواهد داشت.همواره از هاستینگ های معتبر و با قابلیت  و کارایی بالا استفاده کنید.خرید از هاستینگ هایی که از هاردهای ssd و NVMe استفاده می کنند به شدت توصیه می شود.همچنین برای سایتهایی که بازدید بالایی دارند خرید سرور مجازی یا راه اندازی سرور اختصاصی توصیه می شود.

استفاده از تصاویر ،فیلم ،  voice با حجم بالا

تصاویر با حجم بالا می تواند وب سایت شما را کند نماید.دقت داشته باشید که کندی سایت شما در کنار اینکه باعث دیر لود شدن سایت شما می شود موجب می شود که موتورهای جستجوگر نظیر گوگل نیز استقبال چندانی از سایت شما نکنند و سایتتان به لحاظ رنکینگ نتواند در رتبه های بالایی قرار گیرد.

استفاده زیاد از افکت ها ،فایل های css و آجاکسی،ماژول ها و....

افکت ها ،فایل های css و قابلیت های آجاکسی می توانند سایت را ساختار یافته تر کنند و جلوه های زیبایی به سایت بدهند .اما این قابلیت ها در کنار این مزایا می توانند وب سایت شما را نیز کنند .همواره سعی کنید از قابلیت های ذکر شده در حد کفایت و معقول استفاده کنید و میزان استفاده از قابلیت های ذکر شده با سرعت سایت را در نظر بگیرید.

و درنهایت استفادها از قابلیتهایی فشرده سازی نظیر gzip و استفاده از کش مرورگر و سایر قابلیتهایی که بر افزایش سرعت سایت تاثیر گذار هستند را توصیه می کنیم.

 

کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به مرکز طراحی سایت و سئو تهران می باشد.