طراحی سایت در ترکیه

مرکز طراحی سایت و سئو تهران از فعال ترین مجموعه های طراحی سایت در خارج از ایران می باشد.این مجموعه با دارا بودن تیم فنی طراحی سایت و مترجمان به اکثر زبان های دنیا امکان طراحی سایت به هر زبان زنده دنیا را دارد.این مجموعه به صورت اختصاصی و ويژه امکان طراحی سایت به ایرانیان مقیم ترکیه را دارد.می دانیم ترکیه از کشورهای همسایه ایرن است و بسیاری از ایرانیان در این کشور سرمایه گذاری نموده اند و در این کشور زندگی می کنند.

در کشور ترکیه برخی کسب و کارها ملزم به طراحی سایت برای خود می باشند.بسیاری از کسب و کارها نیز برای تبلیغات خود اقدام به طراحی سایت می کنند.طراحی وب سایت در ترکیه قیمت بالایی دارد و بسیاری از ایرانیان مقیم ترکیه تمایل دارند که سفارش طراحی سایت خود را به شرکت های ایرانی واگذارکنند.

  • آیتم ۱۶

قیمت طراحی سایت در ترکیه

می دانیم که طراحی سایت قیمت مشخص و تعیین شده ای  ندارد و قیمت سایت بر اساس امکانات سایت و نیازهای مشتری تعیین می شود .همچنین هزینه های طراحی سایت در ترکیه از ایران خیلی بالاتراست با این وجود مرکز طراحی سایت تهران هزینه طراحی سایت را با قیمت ایارن محاسبه کرده و فقط در صورتی که سایت به زبان غیرفارسی باشد اندکی هزینه ترجمه به هزینه سایت اضافه خواهد شد.

طراحی سایت در ترکیه برای ایرانیان

با توجه به اینکه اخیرا ایرانیان بسیار زیادی در کشور ترکیه سرمایه گذاری کرده اند و صاحب خانه و کسب و کار شده اند مرکز طراحی سایت تهران اقدام به تبلیغات گسترده برای ارائه خدمات به این عزیزان  نموده است .

طراحی سایت ارزان ،با کیفیت و سئوی تضمینی هدیه ما به ایرانیان عزیز ساکن ترکیه می باشد.

طراحی سایت در کمترین زمان ممکن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر محدودیت مکانی  در زمینه طراحی سایت از میان رفته است و مشتریان می توانند به راحتی محصولات و خدمات خود را خریداری و دریافت کنند.مجموعه طراحی سایت تهران از طریق شبکه های اجتماعی نظیر ایسنتاگرام،تلگرام و واتس آپ اطلاعات لازم برای طراحی سایت را ازمشتریان سایر کشورها نظیر نظیر دریافت کرده و سایت مشتری را تکمیل می کند و با خرید هاست در کشور میزبان مشتری یا سایر کشورها اقدام به آپلود سایت می نماید.

پرداخت ها از طریق مستر کارت و یا نماینده مشتری در داخل ایران انجام می شود.

طراحی سایت در ترکیه به زبان های مختلف

مجموعه طراحی سایت تهران با کمک کارشاسان زبانی که در این مجموعه فعالیت دارند توانایی طراحی سایت به زبان های ترکیه استانبولی ،انگلیسی و فرانسوی  دارد.مشتریان ایرانی که از ترکیه با ما تماس می گیرند و درخواست طراحی سایت دارند معمولا تقاضای طراحی سایت با زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی دارند که این امر در مجموعه طراحی سایت تهران به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

دلایل کند بودن وب سایت

 

.شاید با این تجربه آشنا باشید که کاربری سایت کندی را باز می کند و زمان زیادی برای لود شدن صفحات وب سایت می گذرد کاربر منصرف می شود و سراغ سایت دیگری می رود.سرعت یک وب سایت نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در بازدید از سایت و جلب رضایت کاربران دارد.وب سایت های سریع همواره با اقبال بیشتری از سوی کاربران مواجه می شوند.از این رو افزایش سرعت وب سایت بایستی حتما از دغدغه های طراح و ادمین سایت ها باشد.در زیر به  ذکر چند مورد مهم در کاهش سرعت وب سایت  می پردازیم و راهکار عملی برای افزایش سرعت سایت را ذکر می کنمیم.

هاستینگ بی کیفیت:

هاستینگ ضعیف و بی کیفیت تاثیر فراوانی در افت سرعت یک وب سایت خواهد داشت.همواره از هاستینگ های معتبر و با قابلیت  و کارایی بالا استفاده کنید.خرید از هاستینگ هایی که از هاردهای ssd و NVMe استفاده می کنند به شدت توصیه می شود.همچنین برای سایتهایی که بازدید بالایی دارند خرید سرور مجازی یا راه اندازی سرور اختصاصی توصیه می شود.

استفاده از تصاویر ،فیلم ،  voice با حجم بالا

تصاویر با حجم بالا می تواند وب سایت شما را کند نماید.دقت داشته باشید که کندی سایت شما در کنار اینکه باعث دیر لود شدن سایت شما می شود موجب می شود که موتورهای جستجوگر نظیر گوگل نیز استقبال چندانی از سایت شما نکنند و سایتتان به لحاظ رنکینگ نتواند در رتبه های بالایی قرار گیرد.

استفاده زیاد از افکت ها ،فایل های css و آجاکسی،ماژول ها و....

افکت ها ،فایل های css و قابلیت های آجاکسی می توانند سایت را ساختار یافته تر کنند و جلوه های زیبایی به سایت بدهند .اما این قابلیت ها در کنار این مزایا می توانند وب سایت شما را نیز کنند .همواره سعی کنید از قابلیت های ذکر شده در حد کفایت و معقول استفاده کنید و میزان استفاده از قابلیت های ذکر شده با سرعت سایت را در نظر بگیرید.

و درنهایت استفادها از قابلیتهایی فشرده سازی نظیر gzip و استفاده از کش مرورگر و سایر قابلیتهایی که بر افزایش سرعت سایت تاثیر گذار هستند را توصیه می کنیم.

 

پشتیبانی سایت های طراحی شده توسط سایر شرکت ها

مرکز طراحی سایت و سئو تهران خدمات پشتیبانی سایت های طراحی شده توسط سایر شرکتها را نیز انجام می دهد.البته این امر یکی از پردردسرترین کارها در حوزه طراحی سایت است .شرکت های مختلف روش های و متدهای متفاوتی برای طراحی سایت دارند ودر صورتی که شرکت دیگری پشتیبانی سایتی را بگیرد که خود طراحی نکرده بایستی کلیه قسمت ها و بخش های سایت را از ابتدا بررسی و کنترل کند تا به عمل کرد صحیح سایت آشنا شود و بتواند به درستی سایت را پشتیبانی و مدیریت کند.متاسفانه برخی شرکتها خدمات مناسبی را در زمینه پشتیبانی یا سئو ارائه نمی دهند و مشتری مجبور می شود خدمات پشتیبانی و سئو سایت خود را به سایر شرکت ها و مجموعه ها محول کند.

معموملا وقتی شرکت و مجموعه پشتیبانی یک سایت تغییر می کند بایستی کلیه پسوردها و دسترسی ها به سایت تغییر کند تا این امر موجب سواستفاده احتمالی مجموعه قبلی نشود. این امر جدا از دردسرهای مربوط به انتقال هاست و دامین و دریافت پسوردها و تغییر کلیه پسوردها و آدرس های پنل ها ممکن است درآینده با چالش های دیگری نیز روبرو شود.برای مثال سایتهای امروزی معمولا با قالبهای آماده طراحی شده اند و این قالبها دارای صدها فایل،ماژول ،افزونه و...هستند. ممکن است شرکت قبلی کد یا اسکریپتی مخربی در داخل یکی از این فایل ها قرارا دهد به این صورت که برای مثال سایت پس از مدتی غیرفعال شود یا برخی از آپشن های سایت غیر فعال شود .دربرخی مواقع طراحی یک سایت جدید برای مشتری بهتر و راحت تر از پشتیبانی از سایت قبلی است که به درستی طراحی نشده باشد.

خود من به شخصی با چنین موردی مواجه شده ام .شخصی به مجموعه ما مراجعه نمود و از شرکت طراح و پشتیبانی خود راضی نبود و درخواست داشت که ما امر پشتیبانی سایت را تقبل کینم.پس از انجام کلیه تنظیمات امنیتی نظیر تغییر پسوردها و بستن دسترسی های غیر ضروری امر پشتیبانی و سئو سایت آغاز شد.پس از گدشت 3 ماه با کمال تعجب دیدیم که وقتی آدرسی سایت را در مرورگر وارد می کنیم مرورگر یک صفحه آف لاین را نمایش می دهد و در مرورگر آدرس وب سایت طراح قبلی سایت با صفحه ای نامعلوم نمایش داده می شود .پس از جستجوی فراوان در کد ها و ماژول های  سایت  به این نتیجه رسیدیم که احتمالا مشکل مزبور توسط یک ماژول ایجاد شده است .لازم به ذکر است که سایت مزبور یک سایت وردپرسی بود و نام پوشه ماژول ها در سایتهای وردپرسی plugins است .ابتدا نام پوشه ماژول ها را در هاست cpanel  تغییر دادیم (به این جهت که وردپرس به صورت پیش فرض این نام را برای ماژولها می شناسد و در صورت تغییرنام پوشه ماژول ها وردپرس دیگر نمی تواند به ماژول های نصب شده دسترسی داشته باشد و در نتیجه کد های مخرب اجرا نخواهند شد ). تا سایت به این ماژول ها دسترسی نداشته باشد و با کمال تعجب دیدیم که سایت بالا آمد البته بسیاری از امکانات سایت غیرفعال بود .سپس نام ماژول را به نام قبلی تغییر دادیم و چون کلیه ماژول ها و پلاگین های نصب شده غیرفعال شده بودند به قسمت ماژول ها رفته به صورت تک به تک ماژول ها را فعال کردن تا به ماژول مورد نظر رسیدیم .پس از فعال کردن ماژول مورد نظر سریعا مرورگر به یک صفحه نامشخصی از سایت شرکت طراح رفته و سایت قابل نمایش نبود .کلیه مراحل را مجدد تکرار کردیم وهمه ماژول ها غیر از ماژول مورد نظر را فعال نکردیم .دیدیم سایت به درستی و بدون هیچ مشکلی بالا آمد .نام این ماژول ووکامرس بود و یکی از ماژول های تایید شده و موجود در مخزن وردپرس بود .ولی متاسفانه شرکت طراح از قابلیت های این ماژول ر جهت آسیب رساندن به سایت استفاده کرده بود .این  ماژول ظاهرا جهت بهینه سازی وسئو سایت نصب شده بودبا غیرفعال کردن و پاک کردن  ماژول مشکل حل شد و سایت به درستی نمایش داده شد .

شرکتی که سایت را طراحی کرده بود برای رفع مشکل تقاضای مبلغ هنگفتی کرده بود که با چند ساعت کار و تلاش تیم مرکز طراحی سایت تهران مشکل حل شد . در انتخاب یک شرکت یا مجموعه برای  طراحی سایت علاوه بر امکانات و قابلیت های فنی شرکت مورد نظر بایستی از تعهد و با اخلاق بودن شرکت و افراد آن مجموعه اطمینان حاصل نمایید.

 

مقالات و مطالب مرتبط

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت و سئو

طراحی سایت تهران

طراحی سایت

طراحی سایت در رباط کریم 

بهینه سازی صفحات وب سایت

اکسپایر شدن دامنه های سایت

آموزش طراحی سایت

افزایش رتبه الکسازی سایت

افزایش حجم دیتابیس در جوملا

افزایش سرعت سایت

طراحی سایت در اسلامشهر

طراحی سایت در رباط کریم

طراحی سایت به زبان انگلیسی

طراحی سایت در ترکیه

 

 گ