طراحی سایت تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران یکی از فعالیت های اصلی مرکز طراحی سایت و سئو تهران می باشد.بازار بزرگی که شهر تهران در زمینه فعالیت های تبليغاتی دارد برای فعالان این عرصه قابل چشم پوشی نیست .مرکز  طراحی سایت تهران بخش بزرگی از فعالیت های سئو سایت خود را مختص به تبليغات درشهر تهران نموده است. سازمان های بسیاری طرف همکاری مرکز طراحی سایت و سئو تهران در زمینه های مختلفه IT منجمله طراحی سایت می باشند.مراکز بی شماری نیز وجود دارند که سعی ما ایجاد ارتباط موثر با این مراکز و شرکتها و ارائه سرویس های مناسب به این عزیزان می باشد.

ما در امر طراحی سایت از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز استفاده میکنیم و در این راستا از همکاری برنامه نویسان بسیار زبده بهره مند هستیم .اولویت ما  درسرویس دهی به مشتریان ،کیفیت در کار ،سرعت عمل و قیمت مناسب می باشد .ما با طراحی انواع سایتها و پورتالهای شخصی،شرکتی  ،تجاری و سازمانی در خدمت مشتریان عزیز در سراسر شهر تهران می باشیم.

تنها با یک تماس می توانید از راهنمایی های مشاورین این مرکز بهره مند شوید.

پشتیباینی از سایتهای طراحی شده به چه صورت می باشد؟

برخی از مشتریان در مورد نحوه و چگونگی پشتیبانی از سایت های طراحی شده سوال می پرسند .در این مورد باید عرض کنیم پشتیبانی از سایتهای طراحی شده در صورتی که موارد اصلاحی و تغییرات درخواستی در سایت کم و ناچیز باشد هزینه ای دریافت نخواهد شد .همچنین در صورت نیاز و درخوات مشتریان سایت ،آموزش کامل کار باسایت برای مشتری انجام می شود و سایت در اختیار مشتری قرار می گیرد.در صورتی که بروزرسانی و تغییرات سایت به صورت مداوم باشد هزینه پرداختی براساس نیاز کاربر محاسبه می شود.

آموزش پشتیبانی سایت برای مشتریان در تهران به صورت حضوری و برای مشتریان ساکن در سایر شهرستان ها به صورت غیر حضوری می باشد.

جهت مشاهده برخی از نمونه کارهای ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاوره جهت خرید هاست و دامین ارزشمند

داشتن هاست و دامین از ملزومات اولیه دارا بودن سایت در بستر اینترت است .به یاد داشته باشید که هاست و دامین سایت در نهایت متعلق به مالک اصلی سایت است و طراح سایت در ابتدای پروسه طراحی سایت یا در انتهای آن بایستی هاست و دامین خریداری شده را به حساب کاربری مالک اصلی انتقال دهد.اما در خرید هاست و دامین نکات بسیاری را باید مد نظر داشت.

در مورد هاست می توان به صورت کلی گفت خرید هاست با کیفیت در اولویت است.اما هاست با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟هاستی که سرعت قابل قبولی داشته باشد،امنیت بالا داشته باشد و همچنین پشتیبانی سریع و موثر و مناسب داشته باشد.در مورد خرید دامنه نیز حتی المکان سعی شود از همان هاستینگی که هاست را خریداری کرده اید ،دامنه را نیز از همان هاستینگ خریداری کند.انتخاب و خرید دامنه مناسب و قابل قبول نیز فاکتورهای فراوانی دارد .

پشتیبانی خرید هاست و دامین برای وب سایت از وظایف شرکت طراحی سایت می باشد . مرکز طراحی سایت تهران به صورت دقیق و با رعایت کامل اصول اقدام به خرید  هاست و دامین با کیفیت می نماید.

بررسی مستمر سایتها

سایتهایی که در بستر اینترنت قرار داردند ممکن است به دلیل مختلف از دسترس خارج شوند و یا به دلیل بروز مشکلاتی به صورت صحیح و کامل برای کاربر نمایش داده نشوند.

برای مثال ممکن است به دلایلی نظیر ایجاد مشکل در هاستینگ و سرویس دهنده های سایت، سایت شما از دسترس خارج شود .مشکلاتی دیگری که می تواند برای سایت دردسر ساز باشد هک شدن وحمله از طریق روبات ها و بد افزارها می باشد .مشکلات برنامه نویسی نیز می توانند موجب ایجاد مشکل در طولانی مدت برای سایت شما شوند.یکی از وظایف پشتیبانی سایت بررسی سایت در برنامه های زمانبندی شده می باشد.

مرکز طراحی سایت تهران در زمانبندی های مشخص و بر اساس نوع همکاری و قرار داد با مشتریان اقدام به بازبینی سایت نموده و در صورت بروز هر گونه مشکل در سایت اقدام به رفع آن می نماید.

خدمات ما در تهران شمال موارد زیر می باشد.

-طراحی سایت در تهران      

-سئو سایت در تهران

-برنامه نویسی تحت وب

 

شرکت های طراحی سایت در تهران

دلایل عدم مراجعه برخی مشتریان طراحی سایت به شرکتهای بزرگ

همانطور که گفته شده شرکتهای بزرگری در زمینه طراحی سایت در تهران وجود دارند که برخی از آنها چند صد پرسنل دارند .اما برخی مشتریان ترجیح می دهند به جای سفارش طراحی سایت به شرکتهای بزرگ سفارش طراحی سایت خود را به شرکتهای کوچک تر و یا اشخاص ارائه دهند.دلیل این تمایل چیست و چرا مشتریان به شرکتهای کوچک تر و اشخاص حقیقی برای تحویل سفارش روی آورده اند.

یکی از دلایل موارد ذکر شده مسئله هزینه طراحی سایت و سئو می باشد.در بسیاری از مواقع شرکتهای بزرگ ارقام بالاتری برای هزینه طراحی سایت و سئو از مشتری طلب می کنند بدون اینکه کارشان تفاوت چندانی با نمونه کار رقبا  یا شرکتهای کوچک تر داشته باشد.اینگونه شرکتها تنها به دلیل اسم و برند خود ارقام بالاتری نسبت به دیگران برای محصول خود قرار می دهند.

یکی دیگر از دلایل مهم که برخی مشتریان به شرکتهای بزرگ روی نمی آورند این هست که شرکتهای بزرگ طبق الگو و استاندارد خاصی کار می کنند و در بسیاری از مواقع در مورد درخواست مشتری انعطاف پذیر نیستند .اما شرکتهای کوچک تر به دلیل تمایل بالاتر برای جذب مشتری نسبت به تمایلات و درخواستهای مشتری انعطاف پذیری بیشتری دارند .برخی شرکتهای بزرگ به دلیل درآمد بالا و داشتن مشتریان بسیار به نوعی به اشباع می رسند و در برخورد با مشتریان جدید منفعل عمل می کنند و نمی توانند نظر مشتری را برای خرید محصول خود جلب نمایند .

____________________________________________________

شرکتهای فراوانی در زمینه طراحی سایت در تهران فعالیت دارند .بسیاری از این شرکتها شرکتهای ارائه دهنده هاست و دامین می باشند که در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت دارند.شرکتهای دیگری نیز وجود دارند که به صورت اختصاصی در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند .نکته مهمی که در سفارش طراحی سایت به شرکتها در تهران باید مد نظر داشته باشید این هست هنگام سفارش سایت انجام مشاوره برای سایت را تنها از یک یا دو شرکت انجام ندهید و از شرکتهای مختلف برای طراحی سایت مشاوره بگیرید و درنهایت سفارش خود را ثبت کنید .

هیچ وقت گول اسم و رسم شرکتهای بزرگ را نخورید.البته اعتبار و بزرگی شرکت یک فاکتور مهم برای مشتری در سفارش محصوب می شود اما شرکتها و یا اشخاص فراوانی هستند که با دریافت مبالغ بسیار پایین تر سایتهای با کیفیت تر و کاربردی تری تولید می کنند .مرکز طراحی سایت و سئو تهران جهت رفاه مشتریان عزیز به صورت حضوری و در محل مشتری اقدام به مشاوره به صورت رایگان در کلیه نقاط شهر تهران می نماید .

آموزشگاههای طراحی سایت در تهران

طراحی سایت علاقه مندان بسیار زیادی دارد اکثر کسانی که در حوزه IT تحصیل کرده اند و یا مشغول کار می باشند. حتما تا به حال مطالعاتی در این زمینه داشته اند و کارهای عملی انجام داده اند .افراد بسیاری نیز هستند که تمایل به یادگیری این تخصص دارند و دنبال نقطعه ای برای شروع کار هستند .بهترین راه برای شروع یادگیری طراحی سایت و یا هر حرفه دیگری یادگیری آن از طریق معلم و استاد آن زمینه می باشد .آموزشگاههای فراوانی در سطح تهران وجود دارد که کلاسهای طراحی سایت ،برنامه نویسی تحت وب و سئو را تدریس می کنند . برای یادگیری طراحی سایت می توانید با ثبت نام در این آموزشگاهها و کمک اساتید متخصص در این زمینه به اهداف خود نزدیک شوید.

برای آموزش طراحی سایت راههای دیگری نیز وجود دارد و می توانید با جستجو در اینترنت و استفاده از مقالات سایت های معتبر آموزش های لازم را ببینید .اما انچه باید بدانید این است که در زمینه آموزش و فراگرفتن هر فن و هنری بهترین گزینه شرکتها در کلاس های مربوطه و استفاده از اساتید زبده و کار بلد می باشد. و مقالات ،کتاب ها و ... برای آموزش های تکمیلی مناسب می باشند.

جستجوی بیش از حد سایت در گوگل

یکی از معضلات و مواردی که به نوعی برای سئو کاران و وب مسترها عادت شده است این هست که برای دیدن موقعیت ورتبه سایتشان بیش از حد از گوگل استفاده می کنند.در حالی که اگر وقتی که برای این کار می گذارند برای کار بر روی بهینه سازی سایتشان بگذارند نتایج بهتری را دریافت خواهد کرد.جستجوی بیش از حد وب سایت با کلمات کلیدی می تواند از چند جهت به ضرر شما باشد .

یکی از معایب جستجوی بیش از حد سایت صرف وقت و انرژی زیاد است.جستجوی سایت در گوگل با عبارات مختلفی امری وقت گیر است و در صورتی که به کرات انجام شود وقت وانرژی شما را  از تلف می برد.

ایراد دیگری که این کار دارد این هست که با جستجوی بیش از حد یک عبارت گوگل متوجه می شود که این جستجوها صوری هست و شما دارید نحوه کار گوگل را تست می کنید .از این رو ممکن است جریمه هایی برای ما در نظر گرفته شود با توجه به این که اخیرا گوگل در زیر عبارت سایتهایی که قبلا جستجو و مشاهده شده است این عبارت را قید می کند که شما بارها از این سایت دیدن کرده اید.دلیل اعمال این تغییرات فعال برای ما مشخص نیست اما ممکن است به نوعی یادآوری و یا حتی هشدار باشد.در صورتی که گوگل به جستجوهای بیش از حد کاربران حساس شده باشد احتمال دارد این امر عواقب ناخوشایندی برای سئو داشته باشد.

ما با طراحی سایت در تهران و سئو حرفه ای برای مشتریان خود در تهران ،در مدت زمان معقول و مشخصی کاربران را به بالاترین رتبه های ممکن در موتورهای جستجوگر سوق می دهیم.

 

یادداشت های مدیریت

پروتکل https برای وب سایت ها

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا در برخی مواقع وب سایت شما با آدرس ابتدای https در جستجسوی مرورگرها نمایش داده می شود.در واقع پروتکل https بر روی تمامی هاستینگ ها نصب است و در صورتی که شما هاستی خریداری کنید این پروتکل به صورت اتومات برای سایت شما قابل استفاده می باشد.یعنی هم سایتتان رامی توانید به صورت http یا به صورت https باز کنید.برخی مواقع نیز گوگل سایت شما را به صورت https ایندکس می کند.اما این پروتکل تضمین نمی کند که وب سایت شما حتما وب سایت امنی است.حتی در بسیاری مواقع مرورگرها گوگل کروم و فایرفاکس اعلان هایی در مورد امن نبودن این سایت ها می دهند.

کسانی که علاقه مند باشند برای وب سایتشان پروتکل و گواهی امن تهیه کنند می توانند این کار را صورت رایگان یا پولی انجام دهند.برای دریافت گواهی رایگان می توانید با جستجوی عبارت letsencrypt  در گوگل ،این گواهی را به صورت رایگان خریداری نمایید.همچنین می توانید این گواهی را به صورت پولی و با آپشن های بیشتر از هاستینگ ها تهیه نمایید.به این صورت وب سایت شما در موتورهای جستجوگر و مرورگرها به عنوان سایتی با بعایت اصول پایه امنیتی در نظر گرفته خواهدشد.همچنین از آلارم ها و پیام های خطای مرورگرها راحت خواهید شد.

تهیه هاست از هاستینگ های با کاربر کمتر

شاید شما هم از جمله افرادی هستید که هنگام خرید هاست به دنبال شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه هاست می باشید.اما بهتر است بدانید در این مورد بخصوص همواره خرید از شرکت های معتبر به سود شما نخواهد بود.شرکت های معتبر وشناخته شده همواره قیمت های بالاتری برای هاست های خود در نظر می گیرند.اما یک نکته بسیار مهمتر این هست که هاستینگ های شناخته شده معمولا کاربران بیشتری از هاستینگ های معمولی دارند.از این رو منابع بیشتری هم به کاربران اختصاص می دهند و در صورتی که منابع کافی نداشته باشند منابع کمتری به کاربران اختصاص می دهند.اختصاص منابع کم به سایت ها موجب کندی و کارایی کمتر سایت ها می شود.پس درواقع می بینیم که کاربر هزینه بالاتری پرداخت می کند ولی خدمات کمتری دریافت می کند.

در عوض هاستینگ هایی که کمتر شناخته شده هستند و کاربران کمتری دارند به احتمال زیاد منابع کافی برای در اختیار گذاشتن به همه کاربران را  دارند.همچنین این هاستینگ ها برای جلب رضایت مشتریان و یافتن مشتری های جدید هاستینگ ها با سرعت بالا ،قیمت کم و پهنای باند زیاد را به مشتریان ارائه می دهند.البته هاستینگ های شناخته شده قطعا مزایایی هم دارند و ممکن است هاست های کمتر شناخته شده نیز معایب زیادی داشته باشند و لازم است قبل از خرید هاست به صورت دقیق در این مورد تحقیق شود .اما در کل این مطلب می تواند نکته ای طلایی در خرید هاست باشد که باید به ان توجه خاص داشت.

جستجوی صوتی در مرورگر گوگل کروم

امکان جستجوی صوتی یکی از امکانات مرورگر گوگل کروم است.هنوز هم بسیاری از کاربران از این امکان مهم آگاه نیستند .به صورتی که با کلیک بر روی آیکن صدا در مرورگر کروم،مرورگر منتظر دریافت صدا از کاربر است در صورتی که کاربر کلمه یا جمله ای را بیان کند جمله کاربر را به متن تبدیل کرده و جستجو نماید.این قابلیت در گوگل پلی اندروید نیز نیز فعال می باشد و شما می توانید با ورود به گوگل پلی و کلیک بر روی آیکن ضبط صدا که در تصویر زیر مشاهده می کنید نام برنامه یا بازی مورد نظر خود را به صورت صوتی وارد کنید .گوگل پلی پس از دریافت نام نرم افزار یا بازی مورد نظر شما آن را در لیست خود به شما نمایش می دهد.

google voice search

 

تخفیف ويژه طراحی سایت در تهران

مرکز طراحی سایت تهران از تاریخ 98/10/07 الی 29 اسفندماه 98 تخفیف ويژه ای برای مشتریان طراحی سایت در تهران و سراسر کشور نظر گرفته است.تخفیفات ويژه ما شامل 40 درصد تخفیف در طراحی سایت و 30 درصد تخفیف درهزینه سئو سایت می باشد .برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

آفر ويژه خدمات طراحی سایت در تهران

مرکز طراحی سایت تهران آفرهای ويژه ای در زمینه طراحی سایت و سئو برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است.کلیه خدمات طراحی سایت تا پایان سال 98 با 20 درصد تخفیف انجام می شود.همچنین خدمات سئو سایت با 15 درصد تخفیف ارائه می شود.دوستانی که از طریق مراجعه به وب سایت مرکز طراحی سایت تهران اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت و سئو می نمایند 10 درصد تخفیف هاست و دامین نیز دریافت خواهند کرد.

 

میزان استفاده از پروکسی و فیلتر شکن ها برای اتصال به اینترنت در روزهای اخیر

در روزهای اخیر که شاهد بروز ناآرامی هایی در کشور بودیم و برای حدود 10 روز اینترنت بین المللی از دسترس همگان خراج بود آماراستفاده از پروکسی ها و فیلتر شکن ها به شدت بالا رفت.البته با وجود قطعی تقریبا کامل اینترنت امکان استفاده از این پروکسی و فیلترشکن ها نیز بسیار پایین بود .با این وجود اکثر مردم این پروکسی ها و فیلترشکن ها را استفاده می کردند با امید اینکه بتوانند به صورت قطره چکانی از اینترنت استفاده کنند.براساس آماری که وب سایت NetBlocks منتشر کرد ترافیک خروجی اینترنت ایران در ایام اعتراضات نزدیک به 4 درصد بود.

با توجه به اینکه تنها نهادهای خاص دولت امکان استفاده از اینترنت را داشتند می تواند اینطور محاسبه کرد که بخش قابل توجهی از آمار استفاده شده نیز مربوط به نهادهای و شرکتهای خاص دولتی بوده و با این حساب آمار استفاده مردم عادی از اینترنت حتی کمتر از میزان ذکر شده بوده است.

درباره مرکز طراحی سایت تهران

مرکز طراحی سایت تهران از معتبرترین مراکز طراحی سایت و سئو در تهران می باشد که توسط نخبگان و مهندسین این عرصه در حال فعالیت می باشد.این مرکز با طراحی سایت های فراوان در زمینه های مختلف یکی از فعال ترین مراکز طراحی سایت در استان تهران و سراسر کشور می باشد.

هشدار فیلتر شدن سایت

با توجه به اعمال سیستم های هوشمند فیلترینگ ،وب مستر ها باید دقت کافی در قرار دادن محتوا در سایت داشته باشند .استفاده از محتوای جنسی و نامناسب و همچنین استفاده از نرم افزارهای غیرمجاز و ممنوع می تواند باعث فیلتر شدن سایت شما شود.

 

گالری تصاویر

مقالات مرتبط

طراحی سایت در تهران ،طراح سایت ،طراحی سایت در اسلامشهر،طراحی سایت در رباط کریم،سئو در تهران

طراحان سایت در تهران

طراحان سایت بسیاری درشهر تهران در حال فعالیت می باشند که هریک به روش و شیوه متفاوتی اقدام به تولید سایت می کنند.برخی طراحان برای شرکتهای طراحی سایت کار می کنند و برخی برای خود کسب و کاری دارند.یک طراح سایت بایستی مدام در حال بروزرسانی اطلاعات خود باشد .بويژه که در شهری نظیر تهران طراحان مسلط فراوانی در حال فعالیت هستند .متمایز بودن و ارائه ایده های جدید و نو در طراحی سایت نیزمی تواند نکته بسیار مهمی باشد که شمار را از سایر طراحان متمایز می کند.

در صورتی که در شهری نظیر تهران به فعالیت طراحی سایت می پردازید بایستی حتما در زمینه بازاریابی و تبلیغات فعال باشید.بدون انجام بازاریابی و تبلیغات موثر هرچند هم که طراح زبده ای باشید در امر جذب مشتری موفق نخواهید بود.تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و لینکدین و ... می تواند بسیار مفید باشد.

گاها دیده می شود که افرادی در شبکه های اجتماعی تبلیغات طراحی سایت می کنند در صورتی که خود سایتی ندارند.این مورد چیز جالب و خوشایندی برای مشتریان نیست.حتما سعی کنید برای خود وب سایتی حرفه ای و سئو شده راه اندازی کنید و با کلماتی نظیر طراحی سایت در تهران ،سایت در تهران و یا طراحی سایت و.....در جستجوی گوگل رتبه های بالا را کسب کنید.

هر چند شغل طراحی سایت در تهران ،نیاز به داشتن دفتر ندارد اما همواره سعی کنید برای کسب و کار خود مکانی هر چند کوچک در نظر بگیرید.زیرا بسیاری از مشتریان طراحی سایت در تهران تمایل دارند که به صورت حضوری به دفتر شما مراجعه کرده و به صورت حضوری در مورد سفارش طراحی سایت گفتگو کنند.

طراحی سایت در تهران

بیشترین تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت :

آمار نرم افزارها و تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی سایت :

در حال حاضر اکثر طراحان سایت از سی ام اس های آماده و رایگان استفاده می کنند.در این میان ورد پرس و جوملا محبوبیت فراوانی بین طراحان سایت دارد.تکنولوژی asp.net و نرم افزارهای قدرتمند visual studio.net که معمولا رقیب برنامه نویسی php هستند به رغم دارا بودن ساختاری قدرتمند و امکانات فراوانی با اقبال بسیار کمتری در بین طراحان سایت مواجه شده اند.اما در کل فارغ از تکنولوژی طراحی سایت ، زیبایی سایت ،ریسپانسیو بودن ، سرعت و امنیت مهم ترین فاکتورهای یک وب سایت هستند و این موراد بایستی  اولویت اصلی در طراحی سایت باشند.

مطالب مرتبط

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت

سئو در تهران

بالاتر بودن رتبه سایت های با پسوند com نسبت به پسوند .ir در گوگل
می دانیم که پسوند com پسوندی بین المللی برای ثبت دامنه هست و مختص شرکت ها و تولیدکننده گان تجاری می باشد هرچند اشخاص حقیقی و مجموعه ها و سازمان های غیرتجاری نیز می توانند دامنه .com به صبت برسانند و از آن  استفاده کنند  .پسوند ir نیز پسوند ملی است و هر کسی اعم از اشخاصی حقیقی و حقوقی و صاحبان کلیه مشاغل می توانند دامنه ای با پسوند ir ثبت کنند البته به شرطی که تابعیت ایرانی داشته باشند.بسیاری از افرادی که اقدام به طراحی سایت می کنند بین خرید دامنه ir و دامنه com مردد هستند.یکی از دلایلی که ممکن است باعث تردید در این زمینه شود تاثیر نوع دامنه بر سئو سایت می باشد.
اغلب مقالاتی که همکاران ما در زمینه"تاثیر پسوند سایت بر سئو" نوشته اند بر این مورد دلالت دارد که نوع پسوند دامنه تاثیر چندانی بر سئو سایت ندارد .همچنین برخی افراد اعتقاد دارند با توجه به اینکه دامنه های ir به دلیل اینکه گوگل با مشاهده این نوع  دامنه ها متوجه موقعیت جغرافیایی فعالیت سایت می شود و نتایج جستجو را بهینه تر نشان می دهد برای سایت های ایرانی که در داخل کشور فعالیت می کنند مناسب تر است.اما جستجوها در نتایج گوگل ظاهرا چیز دیگری را نشان می دهد.با جستجوی هر عبارتی در گوگل از عبارت "طراحی سایت "گرفته تا عبارت هایی نظیر "پله گرد"،"حفاظ شاخ گوزنی" وهر عبارت دیگری متوجه می شوید که اکثر سایت هایی که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند دارای دامنه هایی با پسوند com هستند.
ما هنوز نتایجی دال بر اینکه گوگل در نمایش جستجو ها تفاوتی بین نام دامنه های com. وir.قائل شود نیافته ایم .چندی قبل سایت جومی با نمایش نموداری مدعی شد که سایت های با دامنه ir با افت رتبه در گوگل مواجه شده اند .هرچند وب سایت های معتبر دیگری این موضوع را تایید نکردند.شاید این مورد که سایتهای با پسوند .com در جستجوها همواره رتبه های بالاتری را اشغال می کند توجیه دیگری نیز داشته باشد و آن نحوه طرز فکر و سیاستهای مدیران وب سایت های مختلف می باشد.

افرادی و شرکت هایی که دامنه .com خریداری می کنند از همان ابتدا هزینه بیشتری پرداخت می کنند.این افراد با اینکه می توانند هزینه کمتری پرداخت کنند و دامنه با پسوند ir خریداری کنند این کار را نمی کنند و ترجیح می دهند هزینه بیشتری پرداخت کرده و دامنه معتبر تری خریداری کنند.این افراد به احتمال بسیار بالا در سایر جنبه های دیگر تبلیغاتی نیز همواره به دنبال بهترین گزینه هستند و حاضرند قیمت های بالاتری پرداخت کنند و به الطبع به نتایج بهتری می رسند.این افراد همواره به دنبال  بالاترین و بهترین نتایج  هستند و ترجیح می دهند هزینه بیشتری صرف اهداف خود نمایند.

 
 
طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران یکی از فعالیت های اصلی مرکز طراحی سایت و سئو تهران می باشد.بازار بزرگی که شهر تهران در زمینه فعالیت های تبليغاتی دارد برای فعالان این عرصه قابل چشم پوشی نیست .شرکتهای طراحی سایت در تهران و سراسر کشور بخش بزرگی از فعالیت های سئو سایت خود را مختص به تبليغات درشهر تهران نموده اند. سازمان های بسیاری طرف همکاری مرکز طراحی سایت و سئو تهران در زمینه های مختلفه IT منجمله طراحی سایت می باشند.مراکز بی شماری نیز وجود دارند که سعی ما ایجاد ارتباط موثر با این مراکز و شرکتها و ارائه سرویس های مناسب به این عزیزان می باشد.

ما در امر طراحی سایت از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز استفاده میکنیم و در این راستا از همکاری برنامه نویسان بسیار زبده بهره مند هستیم .اولویت ما  درسرویس دهی به مشتریان ،کیفیت در کار ،سرعت عمل و قیمت مناسب می باشد .ما با طراحی انواع سایتها و پورتالهای شخصی،شرکتی  ،تجاری و سازمانی در خدمت مشتریان عزیز در سراسر شهر تهران می باشیم.

تنها با یک تماس می توانید از راهنمایی های مشاورین این مرکز بهره مند شوید.

پشتیباینی از سایتهای طراحی شده به چه صورت می باشد؟

برخی از مشتریان در مورد نحوه و چگونگی پشتیبانی از سایت های طراحی شده سوال می پرسند .در این مورد باید عرض کنیم پشتیبانی از سایتهای طراحی شده در صورتی که موارد اصلاحی و تغییرات درخواستی در سایت کم و ناچیز باشد هزینه ای دریافت نخواهد شد .همچنین در صورت نیاز و درخوات مشتریان سایت ،آموزش کامل کار باسایت برای مشتری انجام می شود و سایت در اختیار مشتری قرار می گیرد.در صورتی که بروزرسانی و تغییرات سایت به صورت مداوم باشد هزینه پرداختی براساس نیاز کاربر محاسبه می شود.

آموزش پشتیبانی سایت برای مشتریان در تهران به صورت حضوری و برای مشتریان ساکن در سایر شهرستان ها به صورت غیر حضوری می باشد.

جهت مشاهده برخی از نمونه کارهای ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاوره جهت خرید هاست و دامین ارزشمند

داشتن هاست و دامین از ملزومات اولیه دارا بودن سایت در بستر اینترت است .به یاد داشته باشید که هاست و دامین سایت در نهایت متعلق به مالک اصلی سایت است و طراح سایت در ابتدای پروسه طراحی سایت یا در انتهای آن بایستی هاست و دامین خریداری شده را به حساب کاربری مالک اصلی انتقال دهد.اما در خرید هاست و دامین نکات بسیاری را باید مد نظر داشت.

در مورد هاست می توان به صورت کلی گفت خرید هاست با کیفیت در اولویت است.اما هاست با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟هاستی که سرعت قابل قبولی داشته باشد،امنیت بالا داشته باشد و همچنین پشتیبانی سریع و موثر و مناسب داشته باشد.در مورد خرید دامنه نیز حتی المکان سعی شود از همان هاستینگی که هاست را خریداری کرده اید ،دامنه را نیز از همان هاستینگ خریداری کند.انتخاب و خرید دامنه مناسب و قابل قبول نیز فاکتورهای فراوانی دارد .

پشتیبانی خرید هاست و دامین برای وب سایت از وظایف شرکت طراحی سایت می باشد . مرکز طراحی سایت تهران به صورت دقیق و با رعایت کامل اصول اقدام به خرید  هاست و دامین با کیفیت می نماید.

بررسی مستمر سایتها

سایتهایی که در بستر اینترنت قرار داردند ممکن است به دلیل مختلف از دسترس خارج شوند و یا به دلیل بروز مشکلاتی به صورت صحیح و کامل برای کاربر نمایش داده نشوند.

برای مثال ممکن است به دلایلی نظیر ایجاد مشکل در هاستینگ و سرویس دهنده های سایت، سایت شما از دسترس خارج شود .مشکلاتی دیگری که می تواند برای سایت دردسر ساز باشد هک شدن وحمله از طریق روبات ها و بد افزارها می باشد .مشکلات برنامه نویسی نیز می توانند موجب ایجاد مشکل در طولانی مدت برای سایت شما شوند.یکی از وظایف پشتیبانی سایت بررسی سایت در برنامه های زمانبندی شده می باشد.

مرکز طراحی سایت تهران در زمانبندی های مشخص و بر اساس نوع همکاری و قرار داد با مشتریان اقدام به بازبینی سایت نموده و در صورت بروز هر گونه مشکل در سایت اقدام به رفع آن می نماید.

مشاهده نمونه کارها

تبليغات google ads در تهران

تبليغات google ads یکی از روش های تبليغاتی هست که اخیرا  مرسوم شده است .شرکت گوگل به صورت مستقیم  والبته از طریق نماینده های فروش خود در کشورهای مختلف این خدمات را برای کاربران ارائه می دهد .انجام این تبليغاتی به صورت پولی می باشد .در این روش تبليغاتی بسته های مختلفی توسط گوگل ارائه می شوند که کاربر با خرید بسته های ارائه شده و همچنین انتخاب کلمه کلید مورد نظر خود می تواند از سرویس تبليغاتی گوگل استفاده کند .پس از خرید بسته های تبليغاتی ارائه شده ،سایت شما با جستجوی کلمه کلیدی انتخاب شده در صفحه اول گوگل قرار می گیرد .البته جایگاه این سایتها در صفحه اول گوگل کاملا مشخص نیست و گاهی در بالای صفحه و گاه در پایین صفحه نمایش داده می شوند .

بسیاری از کسب و کارها در تهران ترجیح می دهند در حالی که بر روی سئو سایت خود کار می کنند با این روش نیز وب سایت خود را در صفحه اول گوگل بالا بیاورند.البته برخی از مشتریان نیز صرفا بر روی همین روش تبليغاتی کار می کنند و الارغم پرداخت مبالغ زیاد برای تبليغات گوگلی از بازخود این تبليغات کاملا راضی می باشند .یکی از کسب و کارهایی که به صورت گسترده به تبليغات google ads رو آورده اند شرکتهای قالیشویی می باشند که به صورت گسترده و رقابتی با این روش تبليغات می کنند.مرکز طراحی سایت تهران خدمات مشاوره برای  برای خرید و استفاده پکیج های مختلف google ads در تهران را به صورت کاملا رایگان ارائه می دهد.

این روش تبليغاتی مزایا و معایب خود را دارد در زیر به برخی از مزایا و معایب این روش تبليغاتی می پردازیم.

مزایا:

1- این روش تبليغاتی ایده ال برای کسب و کارهای کوچک و نوظهور می باشد به صورتی که در اندک زمان ممکن می توانند در صفحه اول گوگل ،هم ردیف با شرکتهای بزرگ قرار می گیرند و محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهند.

2-دیده شدن شما توسط کاربران در صفحه اول گوگل تاثیری بر شارژ شما ندارد و تنها با کلیک کردن بر روی سایت شما، ازارزش شارژ شما کاسته می شود .از این رو بسیاری از شرکتها اطلاعات تماس خود را در صفحه عنوان وب سایت خود قرار می دهند به صورتی که با جستجو در گوگل اطلاعات تماس زیر آدرس وب سایت نمایش داده می شود .(لازم به ذکر است که گوگل ممکن است در برخی موارد از این قابلیت پشتیبانی نکند .در کل گوگل به اینکه شماره تلفن در عنوان سایت باشد دید مثبتی ندارد .در صورتی که تمایل به انجام این امر داشته باشید ابتدا باید استفاده از شماره تلفن در عنوان سایت توسط نمایندگی بررسی شود و در صورتی که امکان پذیر باشد این کارانجام شود.)

همچنین مثال قابلیتی در google addvertising وجود دارد که در کنار نمایش نام وب سایت شما آیکن تماسی قرار می گیرد که با کلیک بر روی آن به صورت مستقیم با تلفن شما تماس گرفته خواهد شد.

3-با این روش برای دیده شدن در صفحه اول گوگل نیاز به پیچیدگی های امور مربوط به سئو نخواهید داشت.

3-این قابلیت برای دامنه های ir نیز فعال می باشند.

معایب:

1-انجام این روش نیازمند پرداخت هزینه می باشد .قیمت این پکیج ها با دلار محاسبه می شود و با بالا رفتن قیمت دلار خرید و استفاده از این پکیج ها شاید برای برخی از مشتریان امکان پذیر نباشد.

2-برخی رقبای شرکتهایی که از googl ads استفاده می کنند با جستجو و کلیک های  متوالی بر روی نام این سایتها در گوگل شارژ شما را کم می کنند .که البته گوگل برای این امر تدابیری را در نظر گرفته است.

فروش سایت های سئو شده در تهران

مرکز طراحی سایت تهران سایتهای بسیاری در زمینه های مختلف طراحی کرده است.برخی از مشتری های که سایتهایی سئو شده و با رنکینگ بسیار بالا دارند بنا به دلیلی نظیر کسب سود یا تغییر شغل تمایل به فروش سایت خود دارند .بسیاری از افراد هم ترجیح می دهند در صورت طراحی سایت به سرعت در صفحه اول گوگل باشند و مدت زمان طولانی را برای سئو سایت صرف نکنند .این اشخاص می توانند با شخصی که سایتی در حیطه کاریشان طراحی کرده است و از سئو قابل قبولی برخوردار است ارتباط برقرار کرده و در صورت تفاهم سایت مورد نظر را خریداری نماید .در صورتی که قصد خرید سایتی با شرایط گفته شده را دارید حتما با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.مرکز طراحی سایت تهران به صورت ويژه و مخصوص در این زمینه در شهر تهران فعالیت دارد.

طراحی سایت در تهران به صورت شراکتی

مرکز طراحی سایت تهران آمادگی کامل برای همکاری با مشتریانی که تمایل به همکاری برای طراحی سایت به صورت شراکتی داشته باشند را دارد .در این روش همکاری کلیه هزینه های طراحی و سئو سایت به صورت مساوی بین شرکت طراحی سایت و مشتری تقسیم می شود همچنین هر دو طرف در سود مشتریان و خریدارانی که از طریق سایت جذب می شوند سهیم می باشند .

فروش نرم افزارهای سایت ساز در تهران
 
اخرین برخی شرکتهای فعال در زمینه طراحی سایت اقدام به طراحی و تولید نرم افزارهای سایت ساز کرده اند .این نرم افزارها در واقع نرم افزارهای مدیریت محتوا می باشند که تعدادی قالب آماده نیز دارند و به صورتی ویزاردی و طی فرایندی ساده کاربر می تواند سایتی برای خود طراحی کند.برای استفاده از این نرم افزارها کاربر باید مبلغ مشخصی بسته به پنل درخواستی خود پرداخت کند.فروش این نرم افزارها در تهران بسیار باب شده است و شرکتهای فروشنده با تبليغات بسیار سعی در فروش محصول خود دارند.
بسیاری از مشتریان آشنایی با محصول مورد نظر ندارند و از این رو سوالاتی در مورد کیفیت و نحوه  کار سایتهای تولید شده توسط این نرم افزارها دارند.در صورتی که با سی ام اس های جوملا و وردپرس کار کرده باشید باید بدانید که این نرم افزارها چیز بیشتری از این سی ام اس ها نیستند و با یادگیری کا با سی ام اس ها به راحتی می توانید سایتهای دلخواه خود را طراحی کنید .از این رو پیشنهاد ما این هست که به جای پرداخت هزینه برای نرم افزارهای فوق سعی در آموزش نرم افزارهایی مانند جوملا داشته باشید.این نرم افزارها علاوه بر رایگان بودن به دلیل استفاده عمومی ،هر مشکل و ایرادی که داشته باشید در اینترنت و سایتهای مربوطه پاسخی در مورد آن خواهید یافت.
 

تاثیر استفاده از تصاویر زیبا  بر جذابیت سایت

تصویر و عکس تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی یک وب سایت دارد.هر چقدر تصاویر شما حرفه ای تر ،زیبا تر و هماهنگ تر باشد وب سایت زیبا تر و با کیفیت تری خواهید داشت.استفاده از تصاویر از مهم ترین ابزارهایی است که یک کاربر می تواند برای جلوه دادن و زیباسازی و انتقال مفاهیم و اطلاعات به کاربر استفاده کند.استفاده از تصاویر بی کیفیت و بی ربط موجب عدم ارتباط صحیح کاربر و دلزدگی کاربر از سایت شما می شود .تصاویر در بسیاری از مواقع حتی بیش تر از مطالب باعث انتقال اطلاعات می شود.

استفاده از تصاویر در وب سایت قاعده و اصول خود را دارد.همواره به استفاده از تصاویر با کیفیت و زیبا در سایت تاکید شده است .اما در عین حال تصاویر بایستی حجم کمی داشته باشند و موجب ایجاد کندی در لود شدن وب سایت نشوند.دقت داشته باشید که ما در کشوری زندگی می کنیم که سالها زمان می برد تا اینترنت پرسرعت به همانگونه ای که در کشورهای توسعه یافته وجود دارد در ایران نیز برقرار شود از این رو باید سعی کنید حجم تصاویر خود را تا جای ممکن (بدون کم شدن کیفیت تصاویر) کاهش دهید.

اصل مهم دیگری که در استفاده از تصاویر در وب سایت بایستی رعایت کرد این هست که همواره از تصاویری استفاده کنید که به نوعی با قالب سایت و همچنین با سایر تصاویر سایت شما هماهنگ باشد .

اما تصاویر مورد استفاده در سایت چه شرایطی بایستی داشته باشند وبه چه صورتی باید در سایت استفاده شوند ؟در زیر به توضیح برخی از این موارد می پردازیم.

-تصاویر مورد استفاده در سایت در کنار حجم کم بایستی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.سعی کنید در وب سایت ها از تصاویر بیش از 100 کیلوبایت استفاده نکنید .می دانیم که دوربین های فعلی قابلیت ثبت تصاویری با کیفیت بسیار بالا و با ظرفیت های چند مگابایتی دارند .نرم افزارهایی نظیر فوتوشاپ برای کم کردن حجم تصاویر استفاده می شوند .نرم افزارهای دیگری نیز هستند که با حفظ کیفیت تصویر می توانند حجم تصویر را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش دهند.

-همواره سعی کنید از تصاویر مربوط به فعالیت مرتبط سایت استفاده کنید.تصاویر نامربوط موجب گنگی و سردرگمی مخاطب می شود و کاربر متوجه خواهد شد که در طراحی سایت دقت لازم صورت نگرفته است.

-تصاویر به مقدار مناسب و لازم استفاده شود .استفاده از تصاویر زیاد باعث شلوغ شدن و سنگین شدن سایت هنگام لود شدن می شود .

-می توانید در بک گراند یا بخش هایی از تصویر آدرس وب سایت و یا شماره تلفن خود را ثبت کنید .این کار نوعی تبلیغ برای کسب و کارشماست همچنین افراد دیگر نمی توانند به راحتی از تصاویری که شما با زحمت تهیه کرده اید  شما سوء استفاده کنند.

در کنار استفاده از تصاویر در وب سایت می توانید از کلیپ ها و فیلم های مرتبط و با حجم کم نیز استفاده کنید .با استفاد از ماژول های صفحه ساز و ماژول هایی برای قرار دادن کلیپ تصویری در سایت می توانید کلیپ های تصویری خود را همانند تصاویر در وب سایت قرار دهید.

مشکلات به وجود آمده برای شرکتهای  طراحی سایت با توجه به قطع شدن سراسری اینترنت در کشور

با توجه به بروز اعتراضات اخیر در کشور که از تاریخ 24 آبان ماه 98 آغاز شد و منجر به قطعی سراسری اینترنت در کشور شد دسترسی به اینترنت بین المللی در کشور به صورت کامل قطع شد .در این شرایط اغلب سرویس های اینترنتی از دسترس کاربران خارج شد و کاربران با نوعی سردرگمی مواجه شدند.بسیاری از کسب و کارها به دلیل قطعی اینترنت متضرر شدند و عملا به حالت تعطیلی درآمدند.

در این میان شرکتهای  طراحی سایت و ارائه دهنده خدمات سئو یکی از کسب و کارهایی هست که بیشترین خسارتها را متحمل شدند.اغلب مشتری هایی که سفارش طراحی سایت می دهند به امید اینکه سایت آنها در صفحه اول گوگل بالا بیاید در زمینه طراحی سایت سرمایه گذاری می کنند و با قطعی اینترنت عملا دسترسی کاربران برای جستجو در سایت گوگل کاملا قطع شده است .هرچند قطع شدن اینترنت سراسری در کشور به صورت موقت بوده و پس از گذشت حدود 12 روز از اعتراضات مردمی  اینترنت بسیاری از استان ها متصل شده است .با این حال ضرر و زیان شرکتهای طراحی سایت جنبه های دیگری نیز دارد.

ضرر و زیان شرکت ها و دفاتر طراحی سایت را می توان به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت بررسی کرد.  شرکت ها و دفاتر ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو علاوه بر متضرر شدن در مدت زمان قطعی اینترنت احتمالا به دلیل بدبین شدن مشتریان به انجام تبلیغات سئو(به دلیل قطعی اینترنت ) احتمالا در درازمدت نیز با کمبود سفارش مواجه خواهند شد .بسیاری از علاقه مندان به تبلیغات ممکن است با نوعی با بدبینی به مقوله طراحی سایت و سئو نگاه کنندو تصور کنند با توجه به سابقه قطع شدن اینترنت در کشور این مشکل ممکن است در آینده نیز بروز کند و تبلیغات آنها را بی اثر کند.البته با وجود مشکلات ایجاد شده در حوره اینترنت همچنان طراحی سایت و سئو به عنوان یکی از بهترین و ارزان ترین و البته هدفمندترین روش های

چرا اغلب کارآفرینان در تهران به دنبال طراحی سایت برای کسب و کار خود هستند ؟

تهران به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور  که بیش از 10 میلیون جمعیت دارد یکی از گران ترین شهرهای کشور محصوب می شود .هزینه راه اندازی  و توسعه کسب و کار دراین شهر بسیار زیاد می باشد . ازاجاره محل گرفته تا هزینه های معمول لوازم و تجهیزات مورد نیاز و هزینه تبليغات و ... .همه اینها موراد و هزینه ها، مدیران و کارفرمایان را ترغیب به انتخاب و اتخاذ روش های کم هزینه تر برای توسعه کسب و کارخود می کنند. طراحی سایت یکی از کم هزینه ترین و بهترین روش های تبليغات هدفمند است و هزینه طراحی و توسعه سایت به مراتب کمتر از تبليغاتی محیطی و سایر انواع تبليغات می باشد.طراحی سایت در تهران یک راهکار بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای پیشبرد اهداف تبليغاتی در کسب و کار می باشد.در تهران رقابت سختی بین شرکتهای طراحی سایت وجود دارد.هر کدام سعی در گرفتن سفارش بیشتری دارند.اما مواردی هست که مشتریان قبل از سفارش سایت باید به آن توجه کنندکه در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

قبل از هر چیز مشتری باید هدف خود از طراحی سایت را مشخص کنید و بداند هدفش از طراحی سایت چیست .اکثر مشتریان هدف خود از طراحی سایت را دیده شدن در اینترنت و بالا رفتن زنگ خور شرکت عنوان می کنند.برخی نیز صرفا نیاز به نامی دارند که بر روی بسته بندی محصولات خود درج کنند .در صورتی که برای طراحی سایت برای کسب و کار خود علاقه مند باشید و یا بخواهید در این مورد اطلاعاتی کسب کنید بهترین راه در ابتدا استفاده از اینترنت و جستجوگر گوگل می باشد .با استفاده از اینترنت می توانید به یک دید مشخص در مورد سایت وآشنایی با امکانات یک وب سایت و خدماتی که به شما ارئه می دهد آشنا شوید.بعد از این مرحله در صورت علاقه مند بودن به کسب اطلاعات جامع تر و کاربردی تر می توانید با مراکز طراحی سایت تماس گرفته و مشاوره بگیرید.پیشنهاد می کنیم از چندین مرکز طراحی سایت مشاوره بگیرید و نمونه کارها و قالبهای مختلف وب سایت ها را مشاهده کنید.

 حافظه کش مرورگر

کش مرورگر تنظیماتی در داخل مرورگر است که به صورت پیش فرض در مرورگرتان اعمال شده است .با کمک این تظیمات زمانی که در سایت ها جستجو می کنند برخی داده ها در کامپیوتر شما ذخیره می شود و در واقع مرورگر در دفعات بعدی که از سایت بازدید می کنید همه قسمت های سایت را برای شما آپلود نمی کند و برخی از اطلاعات که در داخل کش مرورگر ذخیره شده اند را از حافظه کش دریافت کرده و نمایش می دهد .ذخیره شدن نام های کاربری و گذرواژه ها ،برخی گیفت ها و تصاویر و... از این نوع می باشند.البته تنظیمات کش مرورگرها را می توان غیرفعال کرد و اجازه ذخیره اطلاعات سایت را به مرورگر نداد.

در صورتی که ادمین یا کاربر سایت هستید و سایتتان را در مقاطعی به روزرسانی می کنید به صورت جدی تر با مفهوم کش در ارتباط هستید .وقتی اطلاعت جدیدی نظیر تصویر و متن بر روی سایت آپلود می کنید ممکن است پس از مشاهده مجدد سایت اطلاعات وارد شده نمایش داده نشود و همان اطلاعات قبلی را مشاهده کنید .برای نمایش تغییر اعمال شده در سایت نیاز هست که کش مرورگر خود را پاک کنید و پس از آن مجددا سایت را در مرورگر مشاهده نمایید.


تهران شهر بیلبوردها
تهران درصدر شهرهایی هست که در آن شرکت ها بیشترین حجم تبليغات را دارند .تبليغات با روش ها و ترفندهای مختلف از فضای مجازی گرفته تا تبليغات تراکتی و بیلبوردی ،از تبليغات روی کف زمین گرفته تا تلويزيون های شهری  .امروزه شرکتها به درک درستی در مورد تبليغات رسیده اند و تاثیر پذیری آن بر مشتریان را بهتراز هر زمان دیگری درک می کنند.اما روش های  تبليغاتی بسیاری وجود دارد و شرکتها چطور باید بدانند کدام روش تبليغاتی برای شرکت موثرتر است و بازخود مناسب تری دارد .اینجا باید ذکر کنیم که بحث ما پیرامون تبليغات در تهران می باشد زیرا اکثر روشهای تبليغاتی مرکز طراحی سایت و سئو تهران در شهر تهران انجام می پذیرد.

در انجام تبليغات یکی از مهم ترین ارکان بازخود مناسب تبليغات و پایدار یودن آن هست.یعنی وقتی شما هزینه ای برای تبليغات می کنید باید نتیجه کار خود را به صورت عینی و ملموس ملاحظه کنید.همچنین نتیجه تبليغات زود گذر نباشد و در بلند مدت شاهد بازخود تبليغات خود باشید.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تبليغات هزینه و قیمت تمام شده تبليغات است .هزینه تبليغات باید معقول و به صرفه باشد .البته هر شرکتی وضعیت مالی و نقدینگی خود را دارد و شرکتها به نسبت توان خود تبليغات می کنند.یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تبليغات به روز بودن روش تبليغات است.امروزه تبليغاتی مانند پخش تراکت منسوخ شده اند .روش های مردن تبليغاتی بهترین نوع تبليغات می باشند زیرا هم نشان دهنده دید نو و جدید شرکت است و هم همه می دانیم که روش های نو و جدید همیشه برای همگان جذاب است و افراد به آن اعتماد می کنند .با کمی جستجو در میان روش های تبليغاتی مختلف به راحتی در می یابیم که تبليغات در فضای مجازی و در راس آن طراحی سایت و سئو سایت بهتزین روش تبليغات در شهر تهران می باشد.
تهران کلانشهریست که درآن میلیون هانفر با نیاز ها و خواسته های مختلف زندگی می کنند .و تنها وسیله ای که بیشتر این افراد برای یافتن محصول دلخواه خود استفاده می کنند جستجو در فضای اینترنت می باشد زیرا در این فضا شما به راحتی به همه چیز می توانید دسترسی پیدا کنید و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.شاید روزی برسد که دیگر اثر چندانی از تبليغات محیطی پیرامون خود نبینیم و تبليغات صرفا در فضای مجازی انجام شود و البته آن روز حتما شهر زیباتر و محیط زیست سالم تری خواهیم داشت .

تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکتهای طراحی سایت در تهران

همانطور که در مقالات قبلی توضیح داده شده تهران به عنوان صنعتی ترین شهر کشور و پایتخت ایران بیشترین شرکتها را در خود جای داده است و بازار بسیار بزرگی برای طراحان سایت می باشد.از این روز شرکتهای بسیاری در این شهر در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند وهر کدام روش ها ،اصول و قواعد کاری خود را دارند و حتما  این شرکتها بهترین و تخصی ترین شرکتها در زمینه طراحی سایت در کل کشور می باشند.اما چیزی که در این بازار آشفته قابل تامل است نرخ های بسیار متفاوت طراحی سایت می باشد.

متاسفانه هیچ استاندارد و اصولی برای ارائه قیمت برای طراحی سایت وجود ندارد و قیمت طراحی سایت کاملا به صورت توافقی بین مشتری و طراح می باشد .این نبود قیمت مشخص بستر ایجاد سوء استفاده های فراوانی را فراهم نموده است .بسیار دیده شده است که شرکتی سایتی با کیفیت پایین طراحی می کند در حالی که شرکت دیگر سایتی با کیفیت بالاتر از آن و قیمت پایین تر طراحی می کند.از این رو مشتریان حتما قبل از سفارش طراحی سایت حتما باید با چندین شرکت طراح سایت ملاقات کنند و در جزئیات وب سات درخواستی خود اطلاعات کافی از جمله کیفیت و تضمین های کافی برای ارائه محصول با کیفیت دریافت کنند.

مورد دیگری هم هست که شرکتهای فعال در مناطق بالای شهر تهران قیمت های نسبتا بالاتری نسبت به شرکتهای جنوب تهران ارائه می دهند در حالی که سایت طراحی شده توسط این شرکتها لزوما وب سایت با کیفیت نیست.

قیمت طراحی سایت در تهران

در مورد قیمت طراحی سایت در تهران نیاز به توضیح نیست که هزینه اجاره هاست و دامین جدا از هزینه طراحی سایت هست .طراحان سایت قیمتهای متفاوتی برای سایتهای خود ارائهمی دهند و برخی از این قیمت ها بسیار مضحک هست.مثلا طراحی سایت از صد هزارتومان و... .به هرحال مشتری باید در کنار اهمیت دادن به قیمت تمام شده یک سایت باید به کیفیت و کارایی وب سایت نیز توجه داشته باشد وکسانی که ادعای طراحی سایت با قیمت بسیار پایین را دارند به طبع نمی توانند و نخواهند خواست کار قابل قبولی ارائه دهند .

قیمت سایتهای مرکز طراحی سایت وسئو تهران از 500 هزارتومان شروع می شود و بالاترین سفارش کار این مرکز حدود 15 میلیون تومان بوده است .بخش قابل توجهی از مبالغ سایتهای با قیمت بالا برای انجام سئو می باشد.در این پروژه ها بعد از طراحی سایت مشتری در خواست می کند که با کلمه یا کلمات ،با جستجوی کاربران وب سایت مورد نظر به عنوان اولین سایت یا در اولین صفحه جستجوگر گوگل نمایان شود .

در مورد سئو و تکنیکها و کاربردهای آن در قسمتهای مربوطه توضیحات اجمالی داده شده است اما یکی از اهدافی که در سئو می توانید دنبال کنید این است که سعی کنید نام محصول خود +تهران را به عنوان یک کلمه مهم در نظر بگیرید.برای مثال اگر خدمات شاید طراحی سایت هست کلمه طراحی سایت در تهران می تواند یک کلمه عالی باشد.بسیاری از کاربران در تهران محصولات مورد نیاز خود را با این کلید جستجو می کنند و با توجه به اینکه تهران بیش از 13 میلیون جمعیت دارد و قطعا بهشترین استان وبازار در کشور برای کسب و کارها می باشد.

ناگفته نماند که همانقدر که استان تهران ضرفیت فعالیت برای کسب و کارها را دارد رقابت و فشردگی بین کسب و کارها نیز در این منطقه بسیار بالاست و باید برای بقا و توسعه کسب و کار خود اقدام به تولید محصولات با کیفیت ،ارزان و بهتری نسبت به سایر رقبا نمایید.

مشکل اکسپایر شدن دامنه سایت ها

همانطور که قبلا گفته شد در اینترت چیزی به عنوان خرید هاست ودامین وجود ندارد و همه چیز به صورت اجاره ای هست .شما می توانید هاست و دامین خود را برای مدت زمان معینی که از طرف شرکت هاستینگ ارائه می شود اجاره کنید.اما مشکلی که گاها برای برخی مالکان وب سایت پیش می آید این هست که به دلیل سهل انگاری در تمدید دامنه دامنه سایت مشتریان منقضی می شود .در صورت منقضی شدن دامنه به مدت یک ماه فرصت دارید که دامنه را مجددا تمدید کنید و این دامنه در این مدت برای کس دیگری ثبت نخواهد شد .پس از یکماه دامنه به اصطلاح به حالت جریمه می رود و حدود 45 روز شما توانایی خرید این دامنه را به صورت عادی نخواهید داشت و در صورت خرید با شرایط خاص مبلغ زیادی را باید پرداخت کنید .

در نهایت در صورت آزاد شدن دامنه اگر شانس داشته باشید می توانید دامنه را خریداری کنید.سالانه مشتری های فراوانی در تهران به شرکت مراجعه می کنند و در خصوص اکسپایر شدن دامنه سایتشان درخواست مشاوره دارند .

برخی طراحان سایت بی ملاحظه بعد از طراحی سایت ، هاست و دامین را به دلایل مختلف به نام کاربر ثبت نمی کنند درحالی که سفارش دهنده سایت مالک واقعی سایت هست و حتما هاست و دامین بایستی به نام سفارش دهند ثبت شود .یکی از دلایل دیگری که منجر به اکسپایر شدن هاست و دامین می شود عدم اطلاع رسانی به موقع از طرف هاستینگ هست.هاستینگ های معتبر همیشه در اینگونه مورد هفته ها قبل به روشهای مختلف اطلاع رسانی می کنند.حتما سعی کنید دامنه سایت خود را از هاستینگ های معتبر بخرید و فریب تبليغات با مزومن دامنه های ارزان را نحورید .

دامنه سایت هویت اصلی سایت هست و باید بدانید هر آنچه تبليغاتی که برای وب سایت خود انجام داده اید از جمله تبليغات محیطی ،سئو سایت و .... و هرانچه ارزش برای وب سایت  خود ایجاد کرده اید منوط به دامنه شما می شود و در صورت از دست دادن دامنه در واقع هویت و ارزش وب سایت شما از دست خواهد رفت .

هاست وب سایت حتی اگر از بین برود با خرید هاست و طراحی سایت جدید می توانید سایت خود را داشته باشید بدون آن که افت چندانی در سئو سایت داشته باشید اما با از دست دادن دامنه همه چیز از دست خواهد رفت.فراموش نکنید دامنه سایت یعنی همه چیز سایت.

لازم به ذکر است که در اینترنت سایت های بسیاری وجود دارند که با بررسی سایت شما ارزش دامنه شما را به صورت نسبی تعیین می کنید .این تعیین ارزش براساس بازدیدهای انجام شده از سایت وکیفیت وب سایت می باشد و با قیمت و واحد پول دلار تعیین می شود .با مراجعه به این سایتها می توانید از ارزش تقریبی وب سایت خود مطلع شوید.

 مشاوره حضوری در زمینه طراحی سایت در سراسر تهران
یکی از مشکلاتی که شرکتهای و اشخاص در زمینه طراحی سایت دارند دریافت مشاوره حضوری ،مفید و کامل می باشد .طراحی سایت یکی از امور مهم تبليغاتی برای شرکتها و موسسات می باشد .به نوعی می توان گفت سایت می تواند ستون فقرات بازاریابی و تبليغات اینترنتی هر شرکتی باشد .از این رو یافتن شرکت و شخص مسلط به کلیه امور طراحی وسئو سایت امری مهم و ضروری می باشد و نمی توان این پروژه را به هرشخص و شرکتی بدون مشاوره و بررسی لازم ارائه کرد.مشاورهای غیر حضوری نظیر مشاوره تلفنی نیز معایب و کاستی های خاص خود را دارد و در بسیاری از مواقع در مشاوره تلفنی مشتری به صورت کامل اقناع نمی شود و سوالات و سخنان دو طرف ناتمام باقی می ماند.مهمترین و موثرترین مشاوره ، مشاوره حضوری می باشد.

در مشاوره حضوری مشتری فرصت بسیار زیادی دارد تا قبل از ملاقات سوالات خود را تهیه نموده و به صورت ملموس تر پاسخ را دریافت نماید .همچنین مشتری می تواند نمونه کارها،بروشورهای ارائه شده از نماینده شرکت طراحی سایت را دریافت کرده و باتوانایی ها و تجربیات شرکت در زمینه طراحی سایت بیشتر و بیشتر آشنا شود.

مشتری جهت دریافت مشاوره حضوری باید مدت زمان خاصی را صرف کند و به شرکت مورد نظر خود جهت دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت مراجعه کند و این امر زحماتی را برای مشتری در پی خواهد داشت .مرکز طراحی سایت و سئو تهران در هر نقطه از تهران که باشید و تنها با یک تماس مشاورین خود را به دفتر کار و شرکت شما فرستاده و مشاوره های لازم در کلیه زمینه های طراحی سایت و سئو را به صورت کاملا رایگان به شما رائه می دهد.لازم به ذکر است که مشاوره حضوری تنها در استان تهران انجام می شود.
سایتهای تبليغاتی در تهران
امروزه یکی از تکنیکهای ارزان قیمت بازاریابی در فضای اینترنت قرار دادن آگهی در سایتهای تبليغاتی می باشد .سایتهای تبليغاتی فراوانی  به خصوص در شهر تهران وجود دارند که به صورت رایگان و پولی از کاربران آگهی دریافت می کنند .کاربران با ورود به سایت و تکمیل فرایند ثبت نام آگهی خود را در سایت قرار می دهد .این آگهی ها به دو صورت رایگان و پولی می باشند .آگهی های رایگان معمولا دارای محدودیتهای مدت زمانی می باشند .آگهی های پولی هم شرایط و قیمت های مختلفی دارند .این روش تبليغاتی طرفداران خود را دارد .بسیاری از افراد و شرکتها هزینه های بسیاری را صرف تبليغات در این سایتها می کنند .
تبليغات در این سایتها مزایا و معایب خاص خود را دارد.برای مثال شما با ثبت آگهی های پولی به سرعت می توانید به سرعت به صفحه اول گوگل بیایید و به طبع بازدیدکنندگان فراوانی خواهید داشت .همچنین بسیاری از این سایتها پلن تبليغات رایگان دارند و ثبت نام شما در سایتهای تبليغاتی مختلف باعث دیده شدن بیشتر شما در فضای وب می شود.برای مشاهده مقاله جامع تر در مورد مزایا و معایب تبليغات اینترنتی و تفاوت ان با طراحی سایت اینجا کلیک کنید.اما بسیار دیده شده است که شرکتهای و مراکزتبليغاتی با سو استفاده از مزایای این روش تبليغاتی ادعا می کنند که با دریافت هزینه های مشخصی آگهی های شما را در چند صد سایت تبليغاتی قرار می دهند .که این موضوع از طرف بسیاری از مدیران سایتهای تبليغاتی رد شده است و حتما نسبت به تبلیغات این چنینی هشیار باشید .
 

 مراحل عقد قرار داد طراحی سایت مرکز طراحی سایت و سئو تهران

مراحل همکاری و عقد قرار داد با مرکز طراحی سایت و سئو تهران به شرح زیر می باشد.

1-تماس مشتری :بعد از تماس مشتری متخصصان مرکز طراحی سایت و سئو تهران با مشتری تماس گرفته و درخواست مشتری را آنالیز و بررسی نموده و  اقدام به ارادئه نمونه کارهای مشابه و ارائه قیمت و هزینه طراحی سایت می نمایند.

2-در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی تر، مشاوره ها در استان تهران به صورت حضوری و در سایر شهرستانها بوسیله شبکه های مجازی به مشتریان مشاوره داده می شود.لازم به ذکر است کلیه مشاوره ها به صورت رایگان انجام می شود.   

3-عقد قرارداد و پرداخت پیش پرداخت :در این مرحله قراردادی بین مرکز طراحی سایت و سئو تهران و شرکت مزبور بسته می شود و مبلغی به صورت توافقی به عنوان پیش پرداخت از جانب مشتری پرداخت می گرد. 

  4-تکمیل کار و تسویه حساب:بعد از اتمام کار در زمان تعیین شده سایت به مشتری تحویل داده می شود ،آموزش های لازم انجام می شود و تسویه حساب انجام می شود.

نرم افزارهای طراحی سایت مرکز طراحی سایت و سئو تهران

مرکز طراحی سایت و سئو تهران از جدیدترین و به روزترین سی ام اس ها و قالبهای آماده برای طراحی سایت استفاده می کند .سی ام اس های مورد استفاده همگی از آخرین ورژن های سی ام اس های موجود می باشند.

یکی پرکاربردترین سی ام اس های تولید سایت ورد پرس می باشد .بیشتر طراحان سایت در سراسر دنیا از این سی ام اس برای طراحی سایت استفاده می کنند.در تهران نیز شرکتهای طراحی سایت اغلب استفاده از این سی ام اس

را به سی ام اس های دیگر ترجیح می دهند.مهم ترین دلیل استفاده از این سی ام اس راحتی کار با ان می باشد .کار با وردپرس به قدری ساده و آسان است که کاربرانی با کمترین تخصص کار با کامپیوتر به راحتی می توانند کار

با آن را فرابگیرند .از دیگر خصوصیات وردپرس تولید افزونه ها و قالبهای فراوان برای آن می باشد که قبلا توضیحاتی در این زمینه داده شده است .

مرکزطراحی سایت تهران  از سی ام اس های جوملا و ورد پرس برای طراحی سایت استفاده می کند .البته سی ام اس های فوق تماما اختصاصی شده هستند و جهت رفع نیازهای مختلف کاربران توسط این مرکز توسعه داده می شوند.

البته در صورت نیاز مشتریان این شرکت توانایی تولید سی ام اس ها و نرمز افزار های مدیریت محتوای اختصاصی برای سایتها را دارد که البته این مورد هزینه نسبتا بالاتری نسبت به استفاده از سی ام اس های

جوملا و ورد پرس دارد .سی ام اس های تولید شده توسط این مرکز با تکنولوژی  asp.net طراحی و ساخته می شود .asp.net یک تکنولوژی برنامه نویسی است که در بستر برنامه نویسی .net کار می کند و  سری

مجموعه های microsoft visual studio.net پیاده سازی شده و کار می کند.

سئو سایت در تهران
در این مقاله به کرات در مورد طراحی سایت و روش های مختلف آن پرداختیم .مطلبی که در این بخش به بحث پیرامون آن خواهیم پرداخت سئو سایت می باشد.همانطور که گفته شد مهم ترین دلیل یک کارفرما و شرکت از طراحی سایت تبليغات و در کل افزایش فروش شرکت می باشد و این امر از طریق سئو سایت انجام می شود .در مورد سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مقالاتی در سایت موجود هست که با کلیلک در این قسمت می توانید به توضیحات کامل تری در مورد سئو سایت دست بیابید.اما در این مقاله به راهنمایی برای مشتریان در جهت انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای بالا آوردن سایت و دستورالعمل هایی برای افزایش روز افزون بازدید از سایت می پردازیم.
بازدید از سایت یکی از فاکتورهای مهم برای مدیران سایت هست پس برای مشاهده میزان بازدید روزانه ،هفتگی و ماهانه حتما ماژولی در این زمینه در سایت نصب و پیکربندی نمایید.در مورد کلمات کلیدی محصول خود باید اول از همه به طیف مشتریان خود نگاه کنید.مشتریان شما چه کسانی هستند ؟در چه مناطقی از شهر و کشور زندگی می کنند.آیا مشتری های شما از مناطق خاصی هستند و یا محدودیتی در این زمینه نداردید.

اجازه بدهید مثالی بزنیم .برای مثال تصورکنید شما مدیر یک وب سایت مرکز فیزیوتراپی در تهران می باشید .در این صورت  کلیه مشتریان شما از شهر تهران هستند همه می دانیم که فیزیوتراپی یک کلینیک پزشکی هست که در هر شهر و استان به تعداد وجود دارد و مطمئنن کسی برای انجام فیزیوتراپی از شهرستان به تهران سفر نمی کند .همیشه باید سعی کنیم از عبارات و کلمات هدفمند برای سئو استفاده کنیم.خودمان را به جای مشتری بگذاریم و ببینیم اگر به محصول مورد نظر نیاز داشته باشیم با چه کلماتی و به چه صورت آن را جستجو می کنیم.

در مثال بالا اگر قصد مدیریت سایت از انجام سئو سایت ،صرفا جنبه بازاریابی و اقتصادی داشته باشد . اولین و بهترین کلمه کلیدی برای بالا آوردن سایت کلمه" فیزیوتراپی در تهران" خواهد بود.زیرا کاربران برای یافتن مراکز فیزوتراپی در تهران در خواست خود را به همین صورت جستجو می کنند.از این تکنیک استفاده بیشتری می توانیم بکنیم .برای مثال اگر کلینیک در منطقه سعادت آباد باشد کلمه "فیزوتراپی در سعادت آباد "و یا "فیزوتراپی در غرب تهران" کلمات مهم دیگری می تواند باشد.کلمه فیزوتراپی کلمه بسیار ایده الی برای سایت می تواند باشد  .

برای دست یافتن به صفحه اول گوگل با این کلمه نیاز به صرف مدت زمان بسیار زیادی دارد.همچنین باید بدانید که رقبای سایت شما دیگر مراکز فیزیوتراپی در تهران نمی باشند وباید با کلیه مراکز فیزوتراپی که دارای سایت می باشند ،در این زمینه رقابت کنید.همچنین بسیاری از سایت های مربوط به فیزیوتراپی جنبه آموزشی و اداری دارند و این سایتها نیز در لیست رقبای سایت شما قرار خواهند گرفت.

اما برخی مواقع بازار هدف شما طیف وسیع تری دارد برای مثال طراحی سایت .طراحی سایت شغلی هست که محدودیت مکانی کمتر در آن دخیل می باشد.شما اگر مرکز طراحی سایتی در تهران باشید و با کلمه طراحی سایت در صفحه اول گوگل باشید در صوتری که برای مثال مشتری از تبریز آگهی شما را ببیند ،بعد از مشاوره می تواند اطلاعات مورد نیاز برای طراحی سایت را از طریق ،ایمیل ،تلگرام ،واتس اپ و بسیاری دیگر از روش های مبتنی بر فضای مجازی برای شما ارسال کند .و هیچ محدودیتی در ارتباط با دریافت پروژه از شهرستان های دیگر نخواهید داشت.اما در این میان مشکلی وجود دارد برای کلمه  "طراحی سایت" خوب این بهترین و عالی ترین کلمه ایست که برای وب سایت خود می توانید انتخاب کنید .ولی باید بدانید وبسایتهای بسیار حرفه ای در بازار وجود دارند که با این کلمه در صفحه اول هستند.آنها سئو سایت را بسیار قبل از شما شروع کرده اند  و متخصصین و دانش خود را دارند.

در صورتی که هدف اصلی سایت نوپای خود را بالا آمدن سایت با کلمه "طراحی سایت" در نظر بگیریم این امر مقداری بلند پروازنه خواهد بود و در صورتی که صبر و شکیبایی و مهم تر ازآن کار شبانه روزی بر روی سایت نداشته باشید مطئنن در هدف خود شکست خواهید خورد.برای کلمات کلیدی از این دست که کلمات مهم و قدرتمندی هستند و سایتها بسیاری با این کلمات در اینترنت وجود داردند سعی  کنید در ابتدا از روش های پله ای و نقطه به نقطه استفاده کنید .برای مثال همانطور که عرض کردم در صورتی که شرکت طراحی سایتی در تهران می باشید .کلمه طراحی سایت در تهران کلمه بسیار خوب و ایده الی برای شما می تواند باشد .وهمانطور که در مثال قبلی عرض کردیم در صورتی که در محله خاصی مانند سعادت آباد هستید کلمات "طراحی سایت در سعادت آباد" کلمه مناسب دیگری است.کلمات دیگری مانند "شرکت طراحی سایت"،"طراحی سایت +مناطق محتلف تهران" که در اینجا مناطق مختلف تهران متغیرهایی هست که به جای آن از منطقه مورد نظر خود استفاده خواهید کرد.استفاده از این روش معقول تر از روش اول می باشد .زیرا بالا آمدن با کلمات کلیدی گفته شده نه تنها را حت تر است بلکه شما لحظه به لحظه و قدم به قدم شاهد بازخود رشد سایت خود هستید و این بازخود را از طریق تماس مشتریانی که کلمات مورد نظر شما را جستو کرده اند دریافت خواهید کرد.
 

آموزش طراحی سایت در تهران

طراحی سایت یکی از حرفه هایی هست که بسیاری از افراد علاقه مند به فراگرفتن آن هستند .طراحی سایت مهارت و شغلیست جذاب و بسیار دوست داشتنی .بسیاری از افراد کار یادگیری طراحی سایت را با مقالات اینترنتی و کتاب آغاز می کنند واز این طریق طراحی سایت را فرامی گیرند .البته آموزش طراحی سایت از این طریق امکان پذیر و قابل قبول هست. اما هرگز فراموش نکنید حضور یک استاد راهنما می تواند بسیار مفید و کارگشا باشد.یک استاد و یک متخصص در زمینه طراحی سایت چکیده ده ها و صدها مقاله هست وحتی بالاتر از آن به لحاظ تجربه کاری.در صورت علاقه مند بودن به حرفه طراحی سایت در صورت امکان سعی کنید از کلاس ها تخصصی و اساتید متبهر در این زمینه بهرهمند شوید.

مرکز طراحی سایت و سئو تهران درصورت مراجعه کارآموزان عزیز اقدام به اموزش طراحی سایت در تهران می نماید.اموزش های طراحی سایت این مرکز به صورت کاملا کاربردی و در محل می باشد .کاراموزانی که دوره های آموزشی طراحی سایت این مرکز را گذارنده باشند می توانند در دوره های آموزش حرفه ای سئو شرکت نمایند.لازم به ذکر است دوره های طراحی سایت فقط در شهر تهران برگزار می شود.برای آگاهی از جزئیات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

توصیه های اقتصادی برای مشتریان در حوزه طراحی سایت وتبليغات اینترنتی
یکی از فاکتورهای مهم در انجام تبليغات و هزینه کردن بحث مقرون به صرف بودن آن می باشد.متاسفانه افرادی کمی به این مسئله توجه می کنند .در زیر چند مثال در مورد اهمیت تمرکز بر خرید مقرون به صرفه در رابطه با طراحی سایت و سرویس های جانبی آن ارائه می کنیم.با توجه به این مثال ها می توانید هنگام خرید سرویس و ثبت سفارش به صورت بهتر و هدفمند تر عمل نمایید.
سفارش سایت با کیفیت :بسیاری از کسانی که قبلا برای شرکت خود سایتی طراحی کرده بودند به دلیل کیفیت پایین سایت قبلی  ناچار به طراحی سایت جدیدی برای خود هستند.ممکن است شما سرویس یا کالایی را خریداری کنید که در وضعیت فعلی گران تز از کالای دیگری باشد اما در صورتی که به صورت بلند مدت هزینه آن را مورد بررسی قرار می دهید در می یابید که کالایی که در حال حاضر با بهای بیشتری خریداری کرده اید درواقع در بلند مدت ارزان تر از کالای دیگر برای شما خواهد بود .برای مثال شرکتی سایتی با کیفیت بالا با مبلغ یک میلیون تومان برای شما طراحی می کند و شرکت دیگری سایت با کیفیت پایین تر و با مبلغ کمتر طراحی می کند.شاید اینطور فکر کنید که سایت دوم ارزان تر است و کار شما هم به صورتی انجام می شود و در هزینه نیز صرفه جویی خواهید کرد.اما ممکن است در آبنده به دلیل کیفیت پایین سایت نیاز به طراحی سایت جدیدی پیدا کنید از این رو باید مجددا برای طراحی سایت هزینه پرداخت کنید .
خرید دامنه :هنگام خرید دامنه حتما با افراد متخصص مشورت کنید .هنگام ثبت دامنه وسواس و دقت بسیاری صرف کنید تا در آینده نیاز به تغییر دامنه و ثبت دامنه جدید نداشته باشید.انتخاب پسوند دامنه نیز مهم هست.در حال حاضر قیمت دامنه ای ار 8 تا 15 هزارتومان است و قیمت دامنه کام  بیش از 150 هزارتومان ودامنه ir به مراتب ارزان تر از دامنه .com می باشد.اگر شرکت تجاری دارید سعی کنید دامنه .com خریداری کنید .دامنه .com برای شرکتهای تجاری اعتبار بیشتری نسبت به دامنه ir دارد واین دامنه در زمینه کاریتان اعتبار بیشتری به سایت شما خواهد داد .در مواردی نیز ضروریت به انتخاب دامنه .com ندارید و دامنه ir برای شما هم مناسب تر و هم مقرون به صرفه تر خواهد بود.برای مثال استفاده از دامنه ir برای سایتهای که برای اشخاص حقیقی طراحی می شود یا سایتهای مربوط به مراکز درمانی و موسسات خوصوصی و دولتی معمول تر است و به لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.
خرید سرویس های هاست و دامین به صورت طولانی مدت:اول باید عرض کنیم که در واقعیت در اینترنت چیزی به اسم خرید وفروش هاست ودامین نداریم وهمه چیز به صورت اجاره ای می باشد.معمول ترین مدت زمان اجاره هاست و دامین یکسال است اما برخی سایت ها هاست های خود را برای مدت زمان کمتری مثل 3 و 6 ماه نیز اجاره می دهند .در صورتی که توانایی پرداخت هزینه هاست و دامین به صورت بلند مدت را دارید سعی کنید این سرویس ها را به صورت طولانی مدت مثلا برای 5 تا 10 سال اجاره کنید .هزینه هاست و دامین به صورت سالانه اضافه می شود و در صورت خرید بلند مدت از این اضافه پرداخت هزینه معاف خواهید بود.
تاثیر جایگزین کردن سایت فعلی با سایت جدید بر روی سئو
بسیاری دیده شده است که صاحبان وب سایت ها تمایل به آپدیت سایت خود دارند.در برخی موراد انجام درخواست تغییرات بر روی سایت  صرفا با آپدیت کردن سایت رفع نمی شود و نیاز هست که سایت فعلی پاک شده و سایت جدیدی جایگزین شود.برای مثال اخرین شرکتی در منطقه چهاردانگه تهران این درخواست را مطرح کرد و با وجود اینکه وب سایتش موقعیت بسیار خوبی در رتبه بندی گوگل داشت در خواست طراحی سایت جدید و جایگزین کردن آن با سایت فعلی را داشت.البته بهترین پیشنهاد به کسانی که قصد طراحی سایت دارند این هست که هنگام طراحی سایت به همه جنبه های طراحی سایت توجه داشته باشند و سعی کنند سایت را با جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی کنند و همچنین در هنگام طراحی سایت نیازهای آبنده را نیز در نظر بگیرند تا در آینده نیاز به طراحی سایت جدیدی نداشته باشند. در این شرایط دو راهکار اساسی  وجود دارد .
اولین راهکار این هست که سایت فعلی با دامنه و هاست قبلی حفظ شود  و دست نخورده باقی بماند .در این روش ریسکی در زمینه افت سئو سایت نخواهید داشت سایت فعلی را با نام و هاست جدید آپلود می کنید و از این پس برای انجام سئو تنها روی این سایت تمرکز می کنید و البته می توانید  تبادل لینکهایی نیز بین این دو سایت داشته باشید .از محاسن این راهکار این هست که سایت قبلی دست نخورده خواهد ماند و خیالتان از بابت افت کردن سئو سایت راحت خواهد بود.این راهکار معایبی نیز دارد و این هست که  در این روش نیاز به دو دامنه و هاست متفاوت خواهید داشت و همچنین در صورت نیاز برای آپدیت سایت هر دو سایت باید آپدیت و به روزرسانی شوند .این راهکار راهکار کم خطر تری است و برخی از مدیران وب سایت ها ترجیح می دهند از این راهکار استفاده کنند.
راهکار دوم که با ریسک نسبی همراه است طراحی سایت و تکمیل آن بر روی سرور لوکال و پاک کردن سایت از روی سرور هاستینگ در اینترنت و آپلود سایت جدید می باشد البته انجام این  کار می تواند تبعاتی داشته باشد . اولین و مهم ترین چیزی که باید نگران آن بود تاثیر منفی این تغییر بر روی سئوی سایت می باشد.اگر وب سایت مورد نظر در زمینه سئو موقعیت قابل توجهی داشته باشد باید حداکثر تلاش و دقت را صرف نمایید تا کمترین میزان افت در زمینه سئو داشته باشید.البته طراحی سایتهای جدید به دلیل استفاده از متدها و روش های روز همچون ریسپانسیو بودن و بهینه شدن اصول کد نویسی، برای موتورهای جستجوگر بهینه تر خواهند بود .اما در وضعیت  فعلی مهمترین اولویت این هست که در زمینه سئو افت نداشته باشید .خوب پس چه باید کرد و راهکار چیست ؟در این روش سایت قبلی کاملا از روی هاستتان پاک می شود و سایت جدید جایگزین آن می شود ..همانطور که گفته شد معایب این روش نسبت به راهکار اول احتمال افت در سئو سایت می باشد.البته این راهکار نسبت به راهکار قبلی مزایایی بسیاری بیشتری دارد مثلا شما نیاز به دو هاست و دامین متفاوت نخواهید داشت، به جای داشتن دو وب سایت یک وب سایت خواهید داشت و عملیات سئو  وآپدیت سایت تنها روی یک سایت انجام خواهد شد.همچنین کاربران قدیمی سایت شما متوجه به روز شدن سایتتان خواهند شد و مزایای آن استفاده خواهند کرد.در این روش مورد مشابهی برای شرکت پیش آمده بود و همانطور که گفته شده شرکتی در تهران درخواست پاک کردن سایت قدیمی و طراحی سایت جدید را داشت.ما برای شرکت مزبور راهکار اول را پیشنهاد کردیم اما مدیریت شرکت اصرار بر انجام راهکار دوم داشت .بعد از برگزاری جلسات متعدد راهکار دوم انتخاب شد.تصمیم بر این شد که سایت جدید که طراحی می شود کلیه لینکها و مطالب و فایل ها در سایت جدید نیز استفاده شود و فقط قالب و شکل کلی سایت تغییر کند .در واقع ما در طراحی سایت جدید در کلیه لینک ها ی سایت قبلی را کپی و استفاده کردیم.حتی در نام منوها نیز از نام منوها در سایت قبلی استفاده کریم.مطالب و فایل ها نیز به همین صورت از سایت قبلی کپی و در داخل سایت فعلی قرار گرفت .بعد از تکمیل کار سایت قبلی از روی اینترنت پاک و سایت جدید به سرعت جایگزین شد .در کمال ناباوری دیدیم که هیچ از اثری از سایت در جستجوهای گوگل پیدا نشد.سایت قبلی با چند کلمه کلیدی در صفحه اول بود و بعد از جایگزین کردن آن باسایت فعلی اثری از آن در جستجوهای گوگل یافت نشد .راهی که به ذهنمان رسید این بود که سایت رامجددا در کنسول گوگل وب مستر تولز ثبت کریدم و مراحل مختلف را انجام دادیم تا سایت تایید شد و بعد از انجام  این پروسه این بار سایت در جستجوهای گوگل یافت شد و با افت بسیاری اندکی در نتایج جستجوها با کلمات مورد نظر در صفحه اول یافت بالا آمد.
 
مدت زمان افزایش رتبه سایت در گوگل چقدر می باشد ؟
این سوالی است که بسیاری از مشتریان می پرسند طبیعی است که مشتریان بسیار علاقه مند هستند که سایتشان با کلمه موردنظر به سرعت در صفحه اول گوگل بالا بیایید .اما همانطور که قبلا گفته شد این امر به فاکتورهای بسیاری وابسته می باشد .باید بدانید که کسانی که سایت های بسیاری در حیطه و کسب و کار شما در اینترنت وجود دارند که قبل از شما روی اینترنت بوده اند و عملیات سئو و بهینه سازی بر روی آنها انجام شده است .باید بدانید که سایتهایی که قبل از شما با کلمه کلیدی مورد نظرتان کار کرده اند و در صفحه اول گوگل هستند اولویت زمانی بالاتری نسبت به شما دارند .یعنی بیشتر از شما روی اینترنت بوده اند و این خود نوعی اعتبار برای سایت محصوب می شود.سئو سایت را مانند مسابقه دو ماراتونی بدانید که خط پایانی در آن وجود ندارد و در این مسابقه فقط نقطه شروع وجود دارد.وب سایتهای بسیاری قبل از شما ثبت نام کرده اند مانند دوندگانی که ماهها قبل از شما شروع به دویدن کرده اند حالا شما می خواهید مسابقه را شروع کنید .شما نیاز به تلاش دو چندان دارید که به رقبای خود برسید .البته خوب همه میدانیم که اهمیت کلمات کلیدی انتخابی را نمی توان نادیده گرفت.گوگل در کلمات کلیدی که رقیبی برای آن وجود نداشته باشد به سرعت شما را با آن  کلمه در صفحه اول گوگل بالا می آورد.برای مثال نام شرکت "تکنو پویش افزا" این نام مربوط به شرکتی در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد.شاید اگر در کل کشور بگردید تعداد شرکتهای با این نام کمتر از انگشتان دستتان باشد .و شاید هیچ کدام از این شرکتها سایتی طراحی نکرده باشند و تبليغاتی در اینترنت نداشته باشند.وب سایت مورد نظر شاید در کمتر از دو روز و تنها با معرفی سایت به موتورهای جستجوگر و رعایت چند الگوی ساده در صفحه اول گوگل بالا  بیاید .اما خوب همه می دانیم که این عبارت اصلا کلمه با ارزشی برای جستجو محصوب نمی شود.اما اگر همین شرکتی که ذکر شد در تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی فعالیت داشته باشد و بخواهد سایت را با کلمه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بالا بیاورید این امر کار بسیار زمان بری می باشد و نیاز به کار فنی و پشتیبانی محتوایی فراوان دارد.پس فهمیدیم که صرف بالا آوردن سایت با هر کلمه ای در گوگل مهم نیست بلکه انتخاب کلمه هدفمند ومهم شاید کی از مهمترین مراحل شروع کار سئو سایت می باشد.
 
انتخاب مرورگر مناسب برای مشاهده سایت
مرورگرها و نرم افزارهای بسیاری در فضای اینترنت جهت جستجو و مشاهده وب سایت ها وجود داردو حتما همگی با آنها آشنا هستید .مرورگرهای موزیلا فایرفاکس ،گوگل کروم ،مرورگر اوپرا و ....   .بیشتر کاربران و افراد از مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس برای کار در فضای وب استفاده می کنند .دلیل استفاده عمومی از این مرورگرها برای مشاهده سایتها این هست که این مرورگرها به بهترین نحو ممکن سایتها را نمایش می دهند و با ماژول ها ،کدهای برنامه نویسی و قالبهای طراحی شده برای وب سایت ها هماهنگی کامل دارند. اما یکی از قدیمی ترین این مرورگرها مرورگر اینترنت اکسپلورر مایکروسافت می باشد .این مرورگر از اولین مرورگرهایی بود که برای کار در فضای وب طراحی شد و البته استفاده از آن در حال حاضر تقریبا منسوخ شده است و کاربران بسیاری کمی از این مرورگر استفاده می کنند..برخی کاربران که اطلاعات چندانی ندارند هنوز از این مرورگر در فضای وب استفاده می کنند و البته وب سایت ها توسط این مرورگر به درستی نمایش داده نخواهد شد.استفاده از اینترنتت اکسپلورر تنها برای مشاهده web application های تولید شده توسط نرم افزار ويژوال استوديو دات نت مناسب هست.البته مورد استفاده دیگری که مرورگر اینترنت اکسپلورر دارد و بسیاری از مرورگرها ندارند توانایی نمایش تصاویر دوربین مداربسته می باشد .اینترت اکسپلورر به راحتی می تواند از طریق پورت وب به دی وی ار متصل شده و مانند یک کنسول برای مدیریت دستگاه مرکزی دوربین مدرابسته عمل کند.مرورگر دیگری که به تازگی توجه ها را به خود جلب کرده است مرورگر microsoft edge می باشد که در سیستم عامل ویندوز 10 معرفی شده است .انتظار می رود این مرورگر در آینده سیستم عامل های ویندوز جایگزین اینترنت اکسپلورر شود.
 
طراحی سایت  برای مشتریان در کلیه مناطق استان تهران
 
طراحی سایت از جمله مشاغلی هست که در بسیاری از موارد نیاز به ملاقات حضوری در محل مشتری ندارد و به راحتی با و سایل و تجهیزات ارتباطی مشتری و طراح می توانند اطلاعات مورد نیاز را برای هم ارسال و دریافت کنند .از این رو بعد مسافت چندان خللی در ارائه سرویس به مشتریان ایجاد نمی کند.اما به هر حال مشتری تمایل دارد به صورت حضوری با شرکت طراحی سایت ملاقات داشته باشد و بخشی از روند کار به صورت حضوری و ملاقات رودر رو انجام شود .از این رو مرکز طراحی سایت و سئو تهران در هر منطقه از استان تهران اقدام به مشاوره حضوری در محل مشتری می نمایند.همچنین مشتریان عزیز در صورت تمایل به حضور در دفتر شرکت می توانند با هماهنگی قبلی در دفتر حضور یافته از مشاوره های فنی مرکز استفاده نمایند.از مشتریان عزیز تقاضا می شود در صورت تمایل به حضور در دفتر شرکت و یا مشاوره حضوری در محل حداقل یک روز قبل درخواست خود را در این زمینه به دفتر شرکت اطلاع دهند .
 
در انجام طراحی سایت چه عواملی را باید در نظر گرفت ؟
طراحی سایت نیاز به دو تخصص کاملا متفاوت دارد.تخصص در زمینه طراحی و تخصص در زمینه های فنی .در زمینه طراحی مهم ترین چیز طراحی یا انتخاب قالب مناسب می باشد و در کنار آن استفاده از رنگبندی ها و چیدمان مناسب مطرح می باشد. و زمینه فنی شامل  برنامه نویسی،کار با ماژول ها ،نحوه آپلود سایت و پشتیبانی و ... می باشد.در این مقاله قصد داریم بیشتر در مورد جنبه طراحی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
بارگذاری سایت می باشد.
بهتر است کمی کلی تر به واژه طراحی توجه کنیم .طراحی یک واژه عمومی است.هر آنچه که در اطراف خود  مشاهده می کنیم پروسه طراحی در به وجود آمدن آن دخیل بوده است . کوچه ،خیابان ،لباسی که می پوشیم کتابی که می خوانیم ،گوشی موبایل و هر شی و چیزی که مشاهده می کنیم شامل این تعریف می شود. یکی از مهمترین هنرهای انسان در هرکار و هر شغلی طراحی می باشد.طراحی توسط طراح انجام می شود.طراح به شخصی گفته می شود که در شغل و تخصص خاص زبده و با تجربه است .طراح باید ذهن باز و دید وسیعی داشته باشد و درهنگام طراحی به کلیه جزئیاتی شی مورد نظر در هنگام طراحی توجه کند.طراح باید درک عمیقی از طرح مورد نظر خود و تاثیر آن بر محیط پیرامون داشته باشد .برای یک طراح تنها انجام سفارش مشتری اقناع کننده نیست و طراحی باید چیزی خلق کند که باب میلش و تحصین برانگیز باشد.طراحی سایت مانند سایر فنون خالی از این جنبه مهم نمی باشد.طراحی مهمترین رکن تولید سایت در بسیاری از انواع سایتها می باشد .طراحی صحیح و مناسب برای سایت باعث ایجاد اعتبار دو چندان می شود و کاربر به صورت ناخودآگاه جذب آن شده و سایت را واکاوی می کند.یکی از ارکان مهم در طراحی داشتن ذوق و سلیقه و علاقه می باشد که شخصی که این شرایط را دارد با تجربه و پشتکار در زمینه طراحی می تواند به موفقیتهای چشمگیری برسد .مطالعه آکادمیک و مطالعه آزاد یکی دیگر از راههای تسلط به طراحی می باشد.آشنایی با جدیدترین و به روز ترین نرم افزارهای طراحی سایت مورد دیگری است که به طراح کمک بسیاری می کند.نرم افزاهای جدید به کلی مقوله طراحی را تغییر و گسترش داده اند .برای مثال نرم افزار artisteer برای طراحی انواع قالبها مختلف استفاده می شود .زمانی این نرم افزار کاربران بسیاری داشت و طراحان قالب بسیاری از این نرم افزار استفاده می کردند .با تولید وفروش قالبهای آماده تجاری  نرم افزار artisteer و نرم افزارهای مانند ان کم کم طرفداران و کاربران خود را از دست دادند.قالبهاب آماده با نرم افزارای خاصی توسط شرکتهای مطرح و بزرگ طراحی می شد و توسط متخصصین به زبان های مختلف ترجمه و استفاده می شود.قالبهای مختلف برای انواع مشاغل و سلیقه ها طراحی شده است .از قالبهای پزشکی و شرکتی گرفته تا قالبهای مهندسی و خبری و شخصی .تنها چیزی که کاربران بایستی انجام دهند خرید قالب مورد نظر و جابه جایی اطلاعات داخل قالب بود.کاربران به راحتی می توانند اطلاعات داخل قالب را تغییر دهند و به اصطلاح آن را customize  کنند .دیگر برای کاربران ،طراحی قالبهای اختصاصی از صفر به صرفه نبود.
همچنین قالبهای طراحی شده توسط خبره ترین طراحان قالب به سختی می توانست با قالبهای آماده رقابت کند.البته قالبهای آماده نیز نقطه ضعف هایی دارند از جمله استفاده بیش از حد از فایلهای css و مشکلات امنیتی که برخی در مورد این قالبها مطرح می کنند .اما این نقطه ضعف ها هم نتوانسته اشتیاق کاربران برای استفاده از این قالبها را کور کند. امروزه برای بسیاری از طراحان سایتهای معمولی جنبه طراحی بیشتر به صورت سلیقه ای مطرح می باشد تا علم و تخصص .کاربر قالب مورد نظر خود را از میان صدها و هزاران قالب جستجو می کند و قالب مورد نظر را انتخاب می کند و رنگبندی های قالب را به صورت دلخواه تخییر می دهد.کار برای طراحان سایت روز به روز آسان تر از قبل می شود .
طراحی سایت های واکنش گرا برای گوشی های همراه
امروزه حجم انبوهی از گوشی های همراه در بازار وجود دارند و اکثر افراد کلیه امور اینترنتی خود را با این گوشی های انجام می دهند .گوشی های هوشمند امروزی در واقع کامپیوترهای کوچک و قابل حملی هستند که توانایی انجام کلیه پردازش ها و عملیاتهای کامپیوترهای pc و لپ تاپ را دارند .گوشی های هوشمند علاوه بر دارا بودن مزیتهای کامپیوترها مزایای دیگری نیز دارند که مهم ترین آن قابل حمل بودن و راحتی کار با آن می باشد.نرم افزارهای گوشی های همراه به گونه ای هستند که هر کسی با کمترین میزان سواد و تخصص خاصی می تواند به راحتی با نرم افزارهای گوشی ارتباط برقرار کند و نیازهای خود را برطرف کند .اندروید و ios دو سیستم عامل محبوب و معروف گوشی های همراه می باشند.اما بحث ما پیرامون گوشی های همراه به ارتباط آن با طراحی سایت و چگونگی طراحی سایتهای واکنش گرای مناسب با اندازه گوشی های همراه می باشد .همانطور که گفته شد کاربران بسیاری جستجوهای خود را در فضای وب با گوشی های همراه انجام می دهند و محصولات خود را با گوشی مشاهده و خرید می کنند. سایتی که برای گوشی های همراه بهینه نباشد و در صفحه نمایش گوشی به درستی ظاهر نشود کاربران را گمراه و سردرگم  می کند و به احتمال فراوان کاربر وب سایت را ترک خواهد کرد .طراحی سایتهایی واکنش گرا به صورتی که در گوشی های همراه همانند کامپیوتر و لپتاپ به راحتی و بدون مشکل بتواند نیازهای کاربران را برطرف کند بیشتر از پیش مشهود می باشد وطراحان سایت حتما این گزینه را هنگام طراحی سایت باید مد نظر داشته باشند.
بیشترین در خواست طراحی سایت از کدام شهرها می باشد ؟
امروزه تبليغاتی اینترنتی و طراحی سایت مقوله ای جا افتاده ای در میان صاحبان کسب و کارها می باشد.و از شهرهای دور و نزدیک و بزرگ و کوچک و حتی در روستاها مشتریان خاص خود را دارد.اما تهران شهری است که بیشترین درخواست برای طراحی سایت و دریافت مشاوره در این زمینه را دارد.اصفهان یکی دیگر از شهرهایی است که بیشترین درخواست برای طراحی سایت را داشته است.متاسفانه با رکود کم سابقه و تحریم های اقتصادی درخواست طراحی سایت کاهش یافته است و مشتریان سعی در کم کردن هزینه ها تبليغاتی کرده اند که البته این کار در بلند مدیت به ضرر شرکتها تمام خواهد شد زیرا شرایط رکود بازار همیشگی نیست و کسانی در بازار آبنده سهم بیشتری خواهند داشت که در دوران رکود به فعالیتهای تبليغاتی خود ادامه دهند.
پروسه طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو بسته به نوع سایت و کلمات کلیدی برای سئو پروسه مختص خود را دارد.روال کار طراحی سایت به این صورت می باشد که که بعد از عقد قرار داد مرکز طراحی سایت و سئو تهران اطلاعات شامل عکس ،فیلم ،آدرس و مطالبی را که قرار است در سایت قرار داده شود را از مشتری دریافت می کند و پروسه طراحی سایت آغاز می شود.نمونه کار اولیه سایت طراحی شده در حضور مشتری ارائه می شود و نظرات و اصلاحات درخواستی مشتری توسط نماینده مرکز دریافت شده و اصلاحات انجام و سایت تکمیل می شود .در این مرحله هاست و دامین مورد نیاز خریداری شده و سایت بر روی اینترنت آپلود می شود.مشتری سایت را بر روی اینترنت ملاحظه کرده و در صورت نیاز تغییرات نهایی را اعلام کرده و این تغیییرات توسط متخصصین مرکز اعمال می شود.بعد از اتمام کار طراحی سایت و تحویل به مشتری پروسه سئو سایت آغاز می شود.لازم است این نکته را یادآوری کنیم که در طول طراحی سایت کلیه مواردی که در فرایند تولید سایت برای سئو الزامی و مناسب باشد توسط این مرکز اعمال می شود و بعد از آپلود سایت بر روی اینترنت کار سئو سایت وارد فاز جدیدی می شود.مرکز با انجام تکنیک ها و بروزرسانی های مختلف کار سئو سایت را با قدرت آغاز کرده و مشتری سایت خود را در زمان تعیین شده در صفحه اول گوگل مشاهده خواهد کرد.
 
هزینه طراحی سایت و انجام سئو چقدر است؟
 این سوالی است که همواره از طرف مشتریان پرسیده می شود .قیمت های طراحی سایت به فاکتورهای مشخصی بستگی دارد ولی در کل هزینه انجام این کار از پانصد هزارتومان تا سه میلیون تومان می باشد اما در مورد هزینه سئو ملاحضات و متغیرهای فراوانی را باید در نظر گرفت .مهمترین این فاکتور کلمه کلیدی است که می خواهید با آن در صفحه اول گوگل باشید ،می باشد .البته در هنگام انتخاب کلمات کلیدی باید سعی شود که کلمات و کلیدهای هدفمند برای انجام سئو انتخاب شود .برای مثال طراحی سایت یک کلمه عمومی می باشد .بالا آوردن وب سایت با این کلمه در صفحه اول گوگل بسیار مشکل می باشد همچنین این عبارت نمی تواند یک عبارت هدفمند باشد زیرا طیف وسیعی ازکاربران این عبارت را جستجو می کنند.مثلا کسانی که می خواهند در مورد طراحی سایت اطلاعاتی کسب کنند .درصد کمی از جستجوکنندگان این کلمه ممکن است قصد طراحی سایت را داشته باشند.اما کلمه طراحی سایت ارزان و یا طراحی سایت در تهران می تواند یک عبارت هدفمند باشد .از طرف دیگر محصول و خدماتی که وب سایت ارائه می دهد برهزینه سئو سایت موثر است .برای مثال واضح است که کلمه طراحی سایت یک کلمه بسیار مهم و ارزشمند در سئو است و بالا آوردن سایت با این کلمه بسیار دشوار است .اما بالا آوردن سایتی که محصولات کاشی شیشه ای تولید می کند به مراتب کم هزینه تر  می باشد.

اشتباهات رایج در مورد طراحی سایت

برخی اشخاص اطلاعات نادرستی در مورد نحوه کارکرد وب سایتها دارند و زمانی که جهت طراحی سایت به مشاوره مراجعه می نمایند نیز اطلاعات نادرستی دریافت می کنند و این دلیلی می شود بر ایجاد تواقع خلاف واقع از وب سایت .برای مثال برخی گمان می کنند که صرفا با طراحی سایت تغییرات چشم گیری در فروش وکسب و کارشان انجام می گیرد.این تصور ،تصور کاملا اشتباهی است .زمانی که یک وب سایت بر روی ایننترنت قرار گرفت مرحله طراحی و پیاده سازی آن انجام شده است و حالا نوبت توسعه وب سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجوگر هست .در این مرحله شما باید با تکنیکهای مختلف سعی در جلب توجه مشتریان برای بازدید از وب سایت خود داشته باشید.برخی از این تکنیک ها به صورت تبليغاتی محیطی و یا تبليغات حضوری می باشد.به این صورت که آدرس وب سایت خود را بر روی بیلبوردها درج نمایید و یا ادرس را برای مشتریان خود ارسال نمایید تا از سایت شما بازدید کنند.اما تکنیکهای اصلی که تاثیر چشم گیری بر دیده شدن شما توسط بازار هدف دارد انجام سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجوگر گوگل است .

اشتباه فعال بودن دامنه ها در محدود جغرافیایی دامنه ها :اشتباه معمولی که در حوزه دامنه ها وجود دارد این است که برخی گمان می کنند دامنه های با پسوند ir تنها در کشور ایران قابل دسترسی است که این تصور اشتباه است و دامنه های ir و کلیه دامنه های با پصوند کشورهای دیگر در کلیه کشورها قابل دسترسی است.

تخفیف ويژه عید نوروز برای سفارشات طراحی سایت در تهران

مشتریان عزیزی که از تاریخ 97/12/10 الی 97/12/28 سفارش طراحی سایت داشته باشند با از تخفیف ويزه مرکز طراحی سایت و سئو تهران برخوردار خواهند بود.تخفیف ويژه شامل یک دامنه ir رایگان به همراه 10 درصد تخفیف در کل هزینه سایت  و همچنین یک قالب رایگان می باشد.لازم به ذکر است کلیه قالبهای وب سایتهای مرکز طراحی سایت و سئو تهران قالبهای شرکت و لایسنس دار می باشند .

چرا طراحی سایت برای کسب و کارها در تهران از اهمیت ويژه ای برخوردار است؟

تهران به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور صنعتی ترین استان کشور می باشد و شرکتها و سازمان های بسیاری را در خود جای داده است .همچنین این استان از متراکم ترین استان ها به لحاظ جمعیت در کشور می باشد.همین دو عامل سبب ایجاد مشاغل بسیار متنوع در این استان گردیده است .همه ساله شرکتها و کسب و کارهای فراوانی در این استان شکل می گیرند .بسیاری از این کسب و کارها نمی توانند بازار مناسب خود را پیدا کنند و لاجرم با شکست مواجه می شوند و تعداد کمتری حضور خود در بازار را تثبیت کرده و روند رو به رشدی را آغاز می کنند.اما چه عواملی باعث توسعه و دوام کسب و کارها می شود.فروش مناسب و ورود نقدینگی به کسب و کار دوام آن را تثبیت می کند .فروش به عواملی ببسیاری بستگی دارد یکی از مهمترین این عومل تبليغاتی است . تبليغاتی هدفمند  و موثر می تواند فروش و بقای شرکت ها و کسب و کارها را تثبیت کند .وقتی سخن از تبليغات به میان می آید بسیاری تبليغات سنتی بر پایه تراکت ،بنر و ... را تصور می کنند.اینجا صحبت ما تبليغات اینترنتی و طراحی سایت های بهینه برای موتورهای جستجوگر می باشد.سایتها نقش موثری در پیشبرد اهداف تبليغاتی شرکتها ایفا می کنند.در تهران به دلیل وجود کسب و کارهای فراوان در هر یک از مشاغل لزوم انجام تبليغات موثر و هدفمند و برگشت پذیر به وضوح احساس می شود.طراحی سایت به صرفه ترین کار تبليغاتی است که می تواند به دیده شدن شما توسط مشتریان کمک شایانی کند.البته طراحی سایت به تنهایی موثر نیست و سایت حتما باید با کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما برای موتورجستجوگر گوگل معرفی گردد.لازم است بدانید  سئو مقوله ای جدا از طراحی سایت هست ولی یک طراح باید سئو را به خوبی بداند و هنگام طراحی سایت سایت را به گونه ای طراحی کند که صفحات و.. برای موتور جستجوگر قابل فهم باشد .مرکز طراحی سایت و سئو تهران از قدیمی ترین و حرفه ای ترین مراکز طراحی سایت و سئو در تهران می باشد و با طراحی سایتهای بسیار زیبا و ریسپانسیو با قیمت مناسب در خدمت همشهریان عزیز می باشد.این مرکز برای مشتریان عزیزی که از تهران سفارش طراحی سایت می دهند تخفیف ويژه ای برای سایتهای خود ارئه می دهد.همچنین این مرکز بیشتر از صد قالب بسیار زیبا و ریسپانسیو دارد که مشتریان عزیز می توانند قالب مورد نظر خود را از میان این قالب ها انتخاب نمایند .

انجمن های طراحی سایت و سئو

اگر از کسانی هستید که از اینترنت برای افزایش آگاهی و فراگرفتن مطالب جدید استفاده می کنید انجمن های تحت وب می توانند بیشتر کمک در این زمینه برای شما باشند.در سراسر اینترنت انجمن های فراوانی در زمینه طراحی سایت وسئو در قالب سایتهای مختلف فعالیت دارند.با عضویت در این انجمن ها می  توانید سطح دانش و اگاهی خود را در زمینه طراحی سایت و سئو افزایش دهید و مطالب و دانش خود را نیز به اشتراک بگذارید.در انجمن ها مطالب کاربردی و سوالات بسیاری یافت می کنید که ممکن است سوال و چالش شما نیز باشند .حضور و فعالیت در انجمن ها و استفاده از مطالب علمی آن از این لحاظ دارای ارزش و اهمیت هست که محل فعالیت تعداد زیادی افراد متخصص و فعال در زمینه مربوطه می باشد برخلاف مقالات که تنها توسط یک شخص وبا یک دیدگاه و موضوع خاص نوشته می شود.انجمن ها به دلیل خاصیت پویای آنها به شما کمک می کند که همواره اطلاعات به روز و جدیدی در زمینه های فعالیتی خود داشته باشید.پس اگر قصد دارید دانش و مهارت خود در زمینه طراحی سایت و سئو را توسعه دهید انجمن های طراحی سایت و سئو یکی از بهترین گزینه ها می باشند.

 تاثیر تحریم ها بر دامنه ها و هاست ها :در برخی وارد دیده شده است که به دلیل اعمال تحریم های خاریج برخی هاست های خارجی و دامنه ها از دسترس خارج می شوند لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود حتی المکان دامنه های خود را از هاستینگ های معتبر تهیه کنند و قبل از خرید دامنه این موضوع رو با هاستینگ مربوطه در میان بگذارند همچنین برای خرید هاست از هاست های داخلی معتبر استفاده شود.

کلمات کلیدی

طراحی سایت ،طراحی سایت در تهران،سایت در تهران

مقالات مرتبط

طراحی سایت

طراحی سایت تهران

طراح سایت

مشاوره طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت در اسلامشهر

سایت در اسلامشهر

آشنایی با سایت های فروشگاهی

سئو در تهران

دلایل عدم توفیق در سئو سایت

تولید محتوا فرصت یا تهدید؟

اغلب کسانی که در عرصه طراحی سایت فعالیت دارند می دانند که تولید محتوا یکی از مهم ترین مواردی هست که می تواند بر سئو سایت تاثیر گذار باشد.سئو کاران حساب ويژه ای را برای تولید محتوای با کیفیت و مفید باز می کنند و به صورت ويژه و سیستماتیک سعی در تولید محتوای برای سایت ها خود دارند.اما این تولید محتوا هر چند مفید و کاربری باشد در مواردی می تواند به ضرر سایت تمام شود.ام چطور؟

قبل از آنکه اقدام به تولید محتوا کنید باید بدانید که این محتوا حجمی را اشغال خواهد کرد و فضای سایت را افزایش خواهد داد و این افزایش حجم بر لود شدن سایت تاثیر مستقیمی خواهد داشت .بنابراین صرف تولید محتوای با کیفیت ،یونیک و مفید باعث افزایش رتبه شما در گوگل نخواهد شد.

بسیاری از سئو کاران این سوال را مطرح می کنند که با وجود تولید محتوای مفید سایت آنها پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته است.اما با این وجد اصرار در تولید محتوا دارند.دقت داشته باشید که هر زمانی که افت فاحشی در رتبه سایتتان در گوگل مشاهده کردید بدانید که به احتمال زیاد مشکلی در سایتتان بوده است که باید برطرف شود. مطلب بالا می تواند راهگشای این دوستان باشد.همواه سعی کنید مورد تولید محتوا و سرعت سایت را با هم در نظر بگیرید و البته هیچ کدام را فدای دیگری نکیند.در صورتیکه حجم صفحه ای از سایت شما طوری باشد که ابزار سرعت سنجی سایت نمره مناسبی برای صفحه مورد نظر در نظر نگیرند می توانید مطالب جدید را در صفحات جدید تولید کنید و برای ارتباط صفحات از لینک استفاده نمایید.

بررسی و آنالیز سرعت سایت با gtmetrix.com

وب سایت gtmetrix.com یکی از بهترین گزینه ها برای آنالیز سرعت وب سایت شما می باشد.در صورتی که آدرس سایت خود را در این وب سایت وارد کنید سایت شما را آنالیز کرده و مدت زمان لود شدن سایت شما به همراه حجم صفحه مورد نظر که معموملا صفحه اول سایت هست نمایش داده می شود.در این وب سایت نمره ای به سایت شما از A تا F تعلق می گیرد.که A بالاترین نمره هست که نشان دهنده سرعت بالای سایت شما خواهد بود .سایتهایی که در رتبه های پایین تر باشند .نمره B را دریافت می کنند.پس از نمره B نمره C وDو E و در نهایت F قرار می گیرد.

این وب سایت در کنار نمایش پارامترهای مربوط به سرعت سایت نکته های بسیار ارزشمندی جهت بهبود سرعت سایت نیز ارائه می دهد.در زیر به توضیح برخی از این پارامترها می پردازیم.

تصاویر :در صورتی که در صفحه مورد نظر شما تصاویری وجود داشته باشد در قسمت optimize image نمایش داده می شوند .در کنار نمایش تصاویر ،خود سایت تصاویر شما را به حجم کمتر و بهینه تر نمایش می دهد که می تواند این تصاویر را جایگزین تصاویر قبلی کنید.

نمایش فایل های جاوای اجرا شده:در قسمت Defer parsing of JavaScript فایل های جاوایی که هنگام لود شدن سایت اجرا می شوند نمایش داده می شوند که می توانید این فایل ها را در صورت امکان حذف کرده و یا بهینه سازی کنید.

نمایش لینک های تصاویر حذف شده:وب سایت gtmetrix.com  پس از آنالیز سایت شما در قسمتی به نام Specify image dimensions اطلاعات ارزشمندی در مورد تصاویر درج شده شما در سایت نمایش می دهد. برای مثال لینک های حذف شده تصاویر شما در این قسمت نمایش داده می شوند که می توانید اقدام به ترمیم لینک های سایت کنید.

تخفیف ويژه طراحی سایت

مرکز طراحی سایت تهران از تاریخ 98/10/07 الی 29 اسفندماه 98 تخفیف ويژه ای برای خدمات طراحی سایت در نظر گرفته است.تخفیفات ويژه ما شامل 40 درصد تخفیف در طراحی سایت و 30 درصد تخفیف درهزینه سئو سایت می باشد .برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

آفر ويژه خدمات طراحی سایت وسئو در تهران

مرکز طراحی سایت تهران آفرهای ويژه ای در زمینه طراحی سایت و سئو برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است.کلیه خدمات طراحی سایت تا پایان سال 98 با 20 درصد تخفیف انجام می شود.همچنین خدمات سئو سایت با 15 درصد تخفیف ارائه می شود.دوستانی که از طریق مراجعه به وب سایت مرکز طراحی سایت تهران اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت و سئو می نمایند 10 درصد تخفیف هاست و دامین نیز دریافت خواهند کرد.

میزان استفاده از پروکسی و فیلتر شکن ها برای اتصال به اینترنت در روزهای اخیر

در روزهای اخیر که شاهد بروز ناآرامی هایی در کشور بودیم و برای حدود 10 روز اینترنت بین المللی از دسترس همگان خراج بود آماراستفاده از پروکسی ها و فیلتر شکن ها به شدت بالا رفت.البته با وجود قطعی تقریبا کامل اینترنت امکان استفاده از این پروکسی و فیلترشکن ها نیز بسیار پایین بود .با این وجود اکثر مردم این پروکسی ها و فیلترشکن ها را استفاده می کردند با امید اینکه بتوانند به صورت قطره چکانی از اینترنت استفاده کنند.براساس آماری که وب سایت NetBlocks منتشر کرد ترافیک خروجی اینترنت ایران در ایام اعتراضات نزدیک به 4 درصد بود.با توجه به اینکه تنها نهادهای خاص دولت امکان استفاده از اینترنت را داشتند می تواند اینطور محاسبه کرد که بخش قابل توجهی از آمار استفاده شده نیز مربوط به نهادهای و شرکتهای خاص دولتی بوده و با این حساب آمار استفاده مردم عادی از اینترنت حتی کمتر از میزان ذکر شده بوده است.

درباره مرکز طراحی سایت تهران

مرکز طراحی سایت تهران از معتبرترین مراکز طراحی سایت و سئو در تهران می باشد که توسط نخبگان و مهندسین این عرصه در حال فعالیت می باشد.این مرکز با طراحی سایت های فراوان در زمینه های مختلف یکی از فعال ترین مراکز طراحی سایت در استان تهران و سراسر کشور می باشد.

هشدار فیلتر شدن سایت

با توجه به اعمال سیستم های هوشمند فیلترینگ ،وب مستر ها باید دقت کافی در قرار دادن محتوا در سایت داشته باشند .استفاده از محتوای جنسی و نامناسب و همچنین استفاده از نرم افزارهای غیرمجاز و ممنوع می تواند باعث فیلتر شدن سایت شما شود.

گالری تصاویر

مقالات مرتبط

طراحی سایت در تهران ،طراح سایت ،طراحی سایت در اسلامشهر،طراحی سایت در رباط کریم،سئو در تهران

موارد مهم در افزایش رتبه سایت در گوگل

مواردی بسیار زیادی هست که رعایت کردن آن می تواند باعث ارتقاع رتبه سایت شما به صفحات بالاتر گوگل شود و متعاقب ان بازدید از سایت شما افزایش می یابد.با جستجو در گوگل قطعا مقالات بسیاری را خواهید یافت که در این زمینه مطالب ارزشمندی درج کرده اند .با توجه به اینکه این مجموعه بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو دارد ما بر اساس تجربه علمی که داشته ایم به تشریح و توضیح تخصصی تر این موارد می پردازیم.

محتوای مفید ،کاربردی ،دقیق ،ارزشمند و منحصربه فرد:در بسیاری از مقالات قرار دادن مطالب و مقالات مفید و ارزشمند توصیه شده است.در صورتی که به شکل تخصصی به زمینه تولید محتوا بنگیریم متوجه می شویم که تولید محتوای مقوله وسیعی هست که بیش از پیش باید به ان بپردازیم .مقالات باید از هر حیص دقیق و ارزشمند باشند .در نوشتن مقالات برای سایت از افراد متخصص استفاده کنید.در این مقوله به اندازه کافی وقت بگذارید و فکر کنید برای دانش اموز یا فرزند خود مقاله آموزشی می نویسید .استفاده از فیلم ،تصاویر و فایل های صوتی می تواند بسیار مفید باشد و اعتبار بیشتری به مقاله شما ببخشد.رعایت اصول نگارش امر دیگری است که باید بدان توجه کرد.سعی کنید حتی المکان غلط املایی در مطالب و مقالاتتان نباشد هرچند در حال حاضر در بسیاری از وب سایت های معتبر غلط های املایی را می توان یافت.

معرفی سایت در کنسول گوگل وب مستر تولز:معرفی سایت در کسنول گوگل وب مستر تولز نیازمند ایجاد اکانت جی میل می باشد.در این کنسول با امکانت بسیاری زیادی که گوگل برای شما در نظر گرفته است می توانید به صورت کامل مانیتورینگ سایت خود را داشته باشید و تنظیمات مختلفی برای بهینه ترشدن وضعیت سایتتان در گوگل انجام دهید.

تبلیغات سایت در وب سایت های دیگر:یکی از مواردی که می توانید بر بازدید سایت شما تاثیر فراوان داشته باشد و همچنین سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر مطرح سازد تبلیغات سایت شما در وب سایتهای دیگر است.کارهای نظیر قرار دادن لینک سایت در سایر سایت ها ،نوشتن مقاله و ارائه دادن مقاله به سایتهای دیگر به شرط معرفی سایت شما به عنوان منبع مقاله،قراردادن آدرس iframe سایت شما در سایر سایتها و.. از مواردی است که می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

کم بودن تعداد رقبای شما :کم بودن تعداد رقبای کسب و کار شما در اینترنت فرصت استثنائی هست که می تواند به سرعت باعث رشد سریع و ارتقاع سایت شما با کلمات خاصی در صفحه اول گوگل شود.میزان تراکم و فعالیت افراد و شرکت ها در کسب و کارهای مختلف متفاوت است برای مثال تعداد شرکت ها و فعالین عرصه دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی بسیار بیشتر از فعالین صنعت تایل شیشه ای هست.از این رو طبعا اگر شرکتی اقدام به طراحی سایت کند با رقبای بیشتری مواجه خواهد بود و باید فعالیت بسیار زیادی کند تا در صفحات بالای گوگل ظاهر شود .ولی شرکتی که در زمینه تایل شیشه ای فعالیت دارد به دلیل کم بودن رقبا قطعا سریعتر به صفحه اول گوگل راه پیدا خواهد کرد.

در مواردی نیز تعداد فعالین کسب و کاری بسیار زیاد است اما فعالین کسب و کار مزبور تمایل چندانی به تبلیغاتی اینترنتی ندارند در این شرایط افراد هوشیار حاضر در کسب و کار ذکر شده می توانند با تبلیغاتی اینترنتی به سرعت در صفحات اول گوگل ظاهر شوند.برای مثال کسب و کارهای بسیار زیادی در حوزه تولید کفش فعالیت دارند اما در کسب و کارهای حوزه کفش به غلط  جا افتاده است که تبلیغات اینترنتی تاثیر چندانی بر کسب و کار انها ندارد و اکثر فعالین این عرصه از طریق بازاریابی سنتی اقدام به فروش محصولات خود می کنند. اما در نتیجه دیده شده است که در صورتی که فعالین این عرصه اقدام به تبلیغاتی اینترنتی کرده اند با رشد سریع فروش مواجه شده اند.

تراکم کسب و کار منطقه ای:در برخی موارد و کسب و کارهای یک شهر یا شهرستان به عنوان نماد یک کسب و کار در کشور شناخته می شود .برای مثال همه می دانیم که گز محصول شهر اصفهان است .از این رو جستجوی عبارت گز اصفهان  از عبارتهای بسیار مهم می باشد که در گوگل جستجو می شود.یا مثلا شهرستان اسلامشهر به عنوان یکی از مراکز تولید کفش شناخته شده اند و از تمام نقاط کشور عبارت "تولید کفش در اسلامشهر" یا "تولید کتانی در اسلامشهر" جستجو می شود.بنابراین کارفرمایان زیرک می توانند با تبلیغاتی منطقه ای در گوگل نتایج چشم گیر و موثری داشته باشند.

معروف ترین قالبهای وب سایتهای فارسی

با توجه به فراگیر شدن قالبهای طراحی سایت برای سی ام اس های مختلف و وجود قالبهای فراوان با تنوع های مختلف ،دیگر کمتر کسی به سراغ تولید قالب شخصی می رود و اکثر طراحان سایت از قالبهای پیش ساخته استفاده می کنند.قالبهای فراوانی سازگار با سی ام اس ها و محیط .net  و html طراحی شده است و توسط کاربران استفاده می شود.در این میان قالب هایی هستند که شاخص تر و شناخته شده تر از دیگر قالب ها می باشند .در زیر اسامی چند قالب شناخته شده و پرکاربرد سازگار با جوملا و ورد پرس آورده شده است .

قالب زنبیل جوملا و وردپرس:قالب زنبیل جوملا یک قالب فروشگاهی هست که دارای فروشگاه ساز ویرچومارت می باشد .این قالب قالبی بسیار زیبا با امکانات فوق العاده می باشد .برای مشاهده دمو قالب بر روی نام قالب کلیک نمایید.مشاهده دمو قالب زنبیل

قالب دکمه جوملاو وردپرس:قالب دکمه یکی از قالبهای بسیار پرکاربرد می باشد.این قالب نیز مانند قالب زنبیل تحت جوملا و ورد پرس طراحی شده است .این قالب مجهز به فروشگاه ساز ای شاپ می باشد .فروشگاه ای شاپ دارای هسته ای قدرتمند است .از اطریق این فروشگاه ساز به راحتی می توانید فروشگاه ن لاین خود را مدیریت کنید. برای مشاهده دمو جوملای قالب بر روی نام قالب کلیک کنید.مشاهده دمو قالب دکمه

قالب تراویس جوملا:قالب تراویس جوملا قالبی همه کاره است .به این صورت که در قابلیت استفاده در هرنوع وب سایتی دارد.با استفاده از این قالب می توان وب سایتهای فروشگاهی ،شرکتی ،شخصی و اداری را به راحتی پیاده سازی کرد.برای مشاهده قالب بر روی نام آن کلیک کنید.مشاهده دموی قالب تراویس

دیگر قالبهای شناخته شده :قالب پزشکی نهال ،قالب تک صفحه ای رویال،قالب خبری اخبار 3

چیزی که باید در مورد قالبهای طراحی شده اضافه کرد این هست که یک قالب به یک سی ام اس خاص وابسته نیست.در واقع قالب یک الگو و یک گرافیک و طرح کلی از یک سایت است که می توان ان را با سی ام اس های مختلف پیاده سازی کرد.

طراحی سایت گردشگری و تفریحی در تهران

طراحی سایت های گردشگری در تهران

تهران یکی از شهرهایی هست که دارای اماکن تاریخی و دیدنی بسیاری هست .شرکت های گردشگری بسیار و تورها و تورلیدرهای بسیاری در شهر تهران مشغول فعالیت می باشند .یکی از مهم ترین روشهایی که توریست ها می توانند با اماکن دیدنی شهرها آشنا شوند و همچنین اطلاعات گردشگری و تورهای مختلف را ببینند سایتهای گردشگری می باشد.شرکتهای تور و گردشگری می توانند با طراحی سایتهای سئو شده برای شرکت خود با مشتریان و توریست های داخلی و خارجی ارتابط برقرار کرده و آنها را به سمت خود جذب نمایند .ما با طراحی سایتهای سئو شده ،بسیار زیبا و ریسپانیو در خدمت شرکتها گردشگری در تهران می باشیم.

طراحی پورتال های سازمانی در تهران

امروزه پورتال های سازمانی نقش بسزایی در انجام امور سازمان ها و شرکت های بزرگ ایفا می کنند.سازمان ها و شرکت ها در صورت داشتن پورتال بسیاری از امور مربوط به مراجعه کنندگان را به پورتال می سپارند. با کمک این روش  بسیاری از مراجعات حضوری و تلفنی کاهش می یابد . شاید به یاد بیاورید صف های طولانی که در گذشته برای انجام امور مختلف در مقابل بانک ها ،شعبات پستی و ... ایجاد می شد .با گسترش کاربران اینترنتی در کشور و توسعه وب سایتها و طراحی پورتال ها سرعت روند امور به سرعت افزایش یافت و همچنین از هدر رفتن وقت و انرژی مراجعه کنندگان و نیروی کاری سازمان ها وشرکت ها جلوگیری به عمل آمد.

با توجه به اهمیت و نقش پورتال های در دنیای مدرن و نیاز مبرم بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در تهران به مجهز شدن شرکت و سازمانشان به پورتال و یا در صورت داشتن پورتال آپدیت و به روزرسانی آن ،مرکز طراحی سایت تهران آمادگی کامل دارد در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به طراحی پورتال ویا به روزرسانی و توسعه آن  برای سازمان ها وشرکت ها در تهران نماید .

طراحی سایتهای اداری در تهران

سایتهای اداری مفهومی هستند که در اینترنت و دنیازی مجازی گاها شنیده می شوند  .سایتهای اداری نزدیک ترین نوع سایتها به پورتال ها می باشند و در برخی مواقع نیز اگر سایتهای اداری استانداردهای مشخصی داشته باشند می توان ان را پورتال نامید. معمولا وب سایتهای اداری برای سرویس دهی و اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان ایجاد می شود برخلاف سایتهای شرکتی و تبليغاتی که برای انجام تبليغات مورد استفاده قرار می گیرد.سایتهای اداری معمولا ظاهری استاندارد دارند و از رنگهای ملایم و رسمی در این وب سایتها استفاده می شود .سایتهای داری و پروتال ها در بسیاری از موارد برای سرویس دهی منظم و بدون اشکال بر روی سرورهای مجازی و یا واقعی پیاده سازی می شوند.همانند پورتال های سازمانی این وب سایتها معمولا برای سرویس دهی آن لاین به مراجعه کنندگان ایجاد می شود.در تهران به دلیل ازدیاد ادارات و موسسات مختلف استفاده از سایتهای اداری و پورتال ها می تواند نقش چشم گیری در رفع ترافیک ،هزینه و استفاده  بهینه از نیروی کار داشته باشد.ما باجدیدترین متذهای روز و با کمک بهترین مهندسین با تجربه و کارآزموده اقدام به طراحی سایتهای اداری در تهران می نماییم.

طراحی سایت های ارزان در تهران

یکی از دغدغه های اساسی برخی  مشتریان در طراحی سایت هزینه انجام این کار می باشد .اکثر افرادی که کسب و کار آزاد دارند حتما برای تبليغات هزینه کرده اند .چاپ کارت ویزیت ،چاپ بنر ،چاپ بروشور و پخش آنها از جمله تاکتیک های تبليغاتی در گذشته بوده است .برای بسیاری افراد طراحی سایت و سئو یکی تجربه جدید در زمینه تبليغات می باشد و چون برای دریافت بازخود  هزینه خود به نوعی دچار تردید هستند از این روز برای هزینه طراحی سایت اغلب شرکتها دست به عصا حرکت می کنند و سعی می کنند سایتها با قیمت ارزان تر طراحی کنند .مرکز طراحی سایت و سئو تهران اقدام به طراحی سایتها با قیمت ارزان در پکیج های مختلف نموده است.

البته همانطور که می دانید شهر تهران یکی از ثروتمندترین شهرهای ایران است و قیمت پایین اولویت اول بسیاری از خریداران نمی باشد .بسیاری از خریداران کیفیت بالا و پشتیبانی محصول را به خصوص در زمینه طراحی سایت و تبليغات در فضای مجازی اولویت اصلی  خود می دانند.البته متمول بودن مشتریان دلیل بر پرداخت هزینه بی حساب و کتاب نیست و مشتریان انتظار دارند در ازای پرداخت هزینه سرویس و محصولی درخور دریافت نمایند. شرکتها و اشخاصی که دغدغه مالی ندارند و تصمیم دارند در کمترین زمان ممکن بازخود تبليغات خود را مشاهده کنند هرگز به طراحی سایت و تبليغات ارزان قیمت نمی اندیشند و چه بسا حاضرند بیشتر از هزینه تمام شده تبليغات پول پرداخت کنند ولی بازخود و نتیجه مورد نظر خود را دریافت کنند.همیشه محصول و کالای ارزان قیمت مقرون به صرفه نیست و در بسیاری از مواقع هیچ ارزانی بدون دلیل نیست.البته این دلیل نمی شود که فروشندگان و ارائه دهندگان سرویس های مختلف بی انصاف باشند و قیمت های نجومی بر روی محصولات و کالای های خود بگذارند .

روش های مشاهده آمار بازدید سایت 

روش های مختلفی برای مشاهده آمار بازدید سایت وجود دارد که ما در اینجا به توضیح سه مورد از این روش ها می پردازیم.

1-نصب افزونه های نمایش آمار سایت:افزونه های بسیاری برای مشاهده آمار سایت برای سی ام اس  های مختلف طراحی و نوشته شده است که با توجه به نوع سی ام اس خود می توانید این افزونه ها را دانلود و استفاده کنید.یکی از این افزونه های معتبر افزونه کوالا وب جوملا می باشد.البته با توجه به تجربه ای که ما در زمینه استفاده از این افزونه ها داشتیم برخی از این افزونه ها درست کار نمی کنند و آمارهای غلط و اشتباهی ارائه می دهند.همچنین برخی از این افزونه ها بازدید رباتها از صفحات مختلف را نیز به عنوان بازدید طلقی می کنند و این بازدیدها را در آمار خود محاسبه می کنند.همواره سعی کنید افزونه های خود را از سایتهای معتبر دریافت کنید و در صورت امکان افزونه های آماری پولی را خریداری کرده و استفاده کنید.

2-نمایش آمار بازدید آنلاین در کنسول گوگل وب مستر تولز:در صورتی که در کنسول گوگل وب مستر تولز ثبت نام کرده باشید می توانید آمار بازدید سایت خود را با کوپکترین جزئیات در این کنسول مشاهده کنید.استفاده از کنوس لگوگل وب مستر تولز یکی از بهترین استراتژی ها در پیشبرد اهداف سئو سایت و بررسی بازدیدهای معتبر از سایت می باشد.این کنسول فاکتورها و آپشن های فراوانی برای بهبود بازدید و سئو سایت ارائه می دهد.

3-مشاهده آمار بازدید در سایر سایتها :سایتهای بسیاری وجود دارند که آمار بازدید سایتهای دیگر را ثبت می کنند.سایت الکسا یکی از معتبرترین این سایتها است که آمار بازدید سایتهای را با فاکتورها و جزئیات فراوان نشان می دهد.همچنین با نصب افزونه آمار بازدید الکسا بر روی سایت می توانید به راحتی از مرورگر خود آمار بازدید سایت را مشاهده کنید.

رقابت سایتهای اینترنتی در تهران

تهران یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی کشور می باشد که رقابت شدیدی مابین شرکتها در این شهر وجود دارد و شرکتها از همه ابزارها و توان خود برای پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده می کنند. مدتهاست که رقابت بین شرکتها به فضای مجازی نیز کشده شده است .بر اساس نظرسنجی ها ،آمار بسیاری بالایی از ساکنین تهران برای خرید محصول خود به اینترنت مراجعه می کنند و موجود بودن و ارائه محصول یا سرویس مورد نیاز خود را در تهران بررسی می کنند .از همین رو شرکتها سعی در بالا آوردن وب سایت خود با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل می نمایند و هزینه و وقت و نیروی فراوانی را صرف این کار می کنند. حتی برخی از شرکتها شخص یا اشخاصی را صرفا برای به روزرسانی سایت و کار روی سئو سایت استخدام می کنند .در این میان کسانی می توانند موفق تر باشند که به صورت خلاقانه و مستمر سعی در ارائه سایتی مفید و کاربردی نمایند.اما در این مقاله قصد داریم به نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سایتهای در تهران بپپردازیم.یکی از کلمات کلیدی مهمی که سایتها در تهران باید بر روی آن حساب ويژه ای باز کنند نام کالای ،خدمات یا محصول خود + کلمه تهران می باشد برا ی مثال اگر وب سایت شما مربوط به فروش تانکر می باشد کلمه فروش تانکر در تهران یا تانکر در تهران کلمات بسیار مفیدی می باشد که بسیاری از کاربران  از این ترکیب برای یافتن محصول خود در تهران استفاده می کنند.این ترکیب کلمه می تواند به عنوان ترکیب کلمه ای ایداه ال برای شرکتهای موجود در تهران می باشد .بهتر است شرکتها این ترکیب کلمه را به عنوان اولین هدف خود برای بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل در نظر بگیرند .شرکتهایی که در شهرهای دیگری هستند به الطبع با نام محصول خود + نام شهر می توانند ترکیب و کلید مناسبی انتخاب کنند و روی آن کار کنند.در برخی موارد و کلمه ها رقابت بین شرکتها بسیار زیاد می باشد شرکتهای برای سایت خود از تبليغات پولی گوگل و در اصطلاح adwords استفاده می کنند.تبليغات پولی هزینه بسیاری بر طراحان سایت ها تحمل می کند و البته بازخود و نتیجه سریع و خوبی هم دارد .برخی شرکتها در تهران هزینه های قابل توجهی صرف تبليغات پولی می کنند . درحالی که با پرداخت هزینه بسیار کمتر می توانند سایت خود را به صورت طبیعی و درازمدت در صفحه اول گوگل بالا بیاورند.

فاکتورهای مهم در رقابت بین سایتها

سایتهای بسیاری در اینترنت وجود دارند که در حوزه های مختلف در حال رقابت بایکدیگر هستند . بیشترین رقابت بین سایتها برای دیده شدن در صفحه اول گوگل می باشد .رقابت مهم تر دیگری برای کسب امتیاز مناسب تر سایت در وب سایت الکسا می باشد .در زیر به چند فاکتور مهم اشاره شده است که با رعایت این اصل می توانید جایگاه سایت خود را در انواع موتورهای جستجوگر و سایتهای معتبر امتیاز دهی مانند الکسا افزایش دهید .

1-سرعت سایت :سرعت سایت شما نقش مهمی در ارزش دهی به سایت شما دارد و هرچقدر سایت سریعتر باز شود کاربر پسندتر می باشد.

2-محتوای مناسب :داشتن محتوا کاربردی و اورجینال همان چزیز هست که گوگل به دنبال آن هست و بهترین چیز برای رشد سایت شما در جستجوگر گوگل خواهد بود.

3-انتخاب هاستینگ مناسب:انتخاب هسات مناسب بر سرعت و امنیت سایت شما نقش بسزایی دارد.

4-لینگ دهی هدفمند:شاید لازم باشد گاهی با رقبای خود مانند شریک رفتار کنید.قرار دادن لینک در وبسایتهای مختلف و پذیرش لینک از ایشان می تواند در رشد یابت شما موثر باشد.

5-وب سایتهای بررسی آن لاین سئو سایت:وب سایتهای فراوان داخلی و خارجی وجود دارد که در زمینه آنالیز سئو سایتهای مختلف فعالیت دارند.با وارد کردن آدرس سایتتان وضعیت سئو سایت را به شما گزارش می دهند و همچنین نکاتی برای اصلاح سئو سایت شما پیشنهاد می کنند.

 
 

 

موارد مهم در افزایش رتبه سایت در گوگل

مواردی بسیار زیادی هست که رعایت کردن آن می تواند باعث ارتقاع رتبه سایت شما به صفحات بالاتر گوگل شود و متعاقب ان بازدید از سایت شما افزایش می یابد.با جستجو در گوگل قطعا مقالات بسیاری را خواهید یافت که در این زمینه مطالب ارزشمندی درج کرده اند .با توجه به اینکه این مجموعه بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو دارد ما بر اساس تجربه علمی که داشته ایم به تشریح و توضیح تخصصی تر این موارد می پردازیم.

محتوای مفید ،کاربردی ،دقیق ،ارزشمند و منحصربه فرد:در بسیاری از مقالات قرار دادن مطالب و مقالات مفید و ارزشمند توصیه شده است.در صورتی که به شکل تخصصی به زمینه تولید محتوا بنگیریم متوجه می شویم که تولید محتوای مقوله وسیعی هست که بیش از پیش باید به ان بپردازیم .مقالات باید از هر حیص دقیق و ارزشمند باشند .در نوشتن مقالات برای سایت از افراد متخصص استفاده کنید.در این مقوله به اندازه کافی وقت بگذارید و فکر کنید برای دانش اموز یا فرزند خود مقاله آموزشی می نویسید .استفاده از فیلم ،تصاویر و فایل های صوتی می تواند بسیار مفید باشد و اعتبار بیشتری به مقاله شما ببخشد.رعایت اصول نگارش امر دیگری است که باید بدان توجه کرد.سعی کنید حتی المکان غلط املایی در مطالب و مقالاتتان نباشد هرچند در حال حاضر در بسیاری از وب سایت های معتبر غلط های املایی را می توان یافت.

معرفی سایت در کنسول گوگل وب مستر تولز:معرفی سایت در کسنول گوگل وب مستر تولز نیازمند ایجاد اکانت جی میل می باشد.در این کنسول با امکانت بسیاری زیادی که گوگل برای شما در نظر گرفته است می توانید به صورت کامل مانیتورینگ سایت خود را داشته باشید و تنظیمات مختلفی برای بهینه ترشدن وضعیت سایتتان در گوگل انجام دهید.

تبلیغات سایت در وب سایت های دیگر:یکی از مواردی که می توانید بر بازدید سایت شما تاثیر فراوان داشته باشد و همچنین سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر مطرح سازد تبلیغات سایت شما در وب سایتهای دیگر است.کارهای نظیر قرار دادن لینک سایت در سایر سایت ها ،نوشتن مقاله و ارائه دادن مقاله به سایتهای دیگر به شرط معرفی سایت شما به عنوان منبع مقاله،قراردادن آدرس iframe سایت شما در سایر سایتها و.. از مواردی است که می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

کم بودن تعداد رقبای شما :کم بودن تعداد رقبای کسب و کار شما در اینترنت فرصت استثنائی هست که می تواند به سرعت باعث رشد سریع و ارتقاع سایت شما با کلمات خاصی در صفحه اول گوگل شود.میزان تراکم و فعالیت افراد و شرکت ها در کسب و کارهای مختلف متفاوت است برای مثال تعداد شرکت ها و فعالین عرصه دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی بسیار بیشتر از فعالین صنعت تایل شیشه ای هست.از این رو طبعا اگر شرکتی اقدام به طراحی سایت کند با رقبای بیشتری مواجه خواهد بود و باید فعالیت بسیار زیادی کند تا در صفحات بالای گوگل ظاهر شود .ولی شرکتی که در زمینه تایل شیشه ای فعالیت دارد به دلیل کم بودن رقبا قطعا سریعتر به صفحه اول گوگل راه پیدا خواهد کرد.

در مواردی نیز تعداد فعالین کسب و کاری بسیار زیاد است اما فعالین کسب و کار مزبور تمایل چندانی به تبلیغاتی اینترنتی ندارند در این شرایط افراد هوشیار حاضر در کسب و کار ذکر شده می توانند با تبلیغاتی اینترنتی به سرعت در صفحات اول گوگل ظاهر شوند.برای مثال کسب و کارهای بسیار زیادی در حوزه تولید کفش فعالیت دارند اما در کسب و کارهای حوزه کفش به غلط  جا افتاده است که تبلیغات اینترنتی تاثیر چندانی بر کسب و کار انها ندارد و اکثر فعالین این عرصه از طریق بازاریابی سنتی اقدام به فروش محصولات خود می کنند. اما در نتیجه دیده شده است که در صورتی که فعالین این عرصه اقدام به تبلیغاتی اینترنتی کرده اند با رشد سریع فروش مواجه شده اند.

تراکم کسب و کار منطقه ای:در برخی موارد و کسب و کارهای یک شهر یا شهرستان به عنوان نماد یک کسب و کار در کشور شناخته می شود .برای مثال همه می دانیم که گز محصول شهر اصفهان است .از این رو جستجوی عبارت گز اصفهان  از عبارتهای بسیار مهم می باشد که در گوگل جستجو می شود.یا مثلا شهرستان اسلامشهر به عنوان یکی از مراکز تولید کفش شناخته شده اند و از تمام نقاط کشور عبارت "تولید کفش در اسلامشهر" یا "تولید کتانی در اسلامشهر" جستجو می شود.بنابراین کارفرمایان زیرک می توانند با تبلیغاتی منطقه ای در گوگل نتایج چشم گیر و موثری داشته باشند.

معروف ترین قالبهای وب سایتهای فارسی

با توجه به فراگیر شدن قالبهای طراحی سایت برای سی ام اس های مختلف و وجود قالبهای فراوان با تنوع های مختلف ،دیگر کمتر کسی به سراغ تولید قالب شخصی می رود و اکثر طراحان سایت از قالبهای پیش ساخته استفاده می کنند.قالبهای فراوانی سازگار با سی ام اس ها و محیط .net  و html طراحی شده است و توسط کاربران استفاده می شود.در این میان قالب هایی هستند که شاخص تر و شناخته شده تر از دیگر قالب ها می باشند .در زیر اسامی چند قالب شناخته شده و پرکاربرد سازگار با جوملا و ورد پرس آورده شده است .

قالب زنبیل جوملا و وردپرس:قالب زنبیل جوملا یک قالب فروشگاهی هست که دارای فروشگاه ساز ویرچومارت می باشد .این قالب قالبی بسیار زیبا با امکانات فوق العاده می باشد .برای مشاهده دمو قالب بر روی نام قالب کلیک نمایید.مشاهده دمو قالب زنبیل

قالب دکمه جوملاو وردپرس:قالب دکمه یکی از قالبهای بسیار پرکاربرد می باشد.این قالب نیز مانند قالب زنبیل تحت جوملا و ورد پرس طراحی شده است .این قالب مجهز به فروشگاه ساز ای شاپ می باشد .فروشگاه ای شاپ دارای هسته ای قدرتمند است .از اطریق این فروشگاه ساز به راحتی می توانید فروشگاه ن لاین خود را مدیریت کنید. برای مشاهده دمو جوملای قالب بر روی نام قالب کلیک کنید.مشاهده دمو قالب دکمه

قالب تراویس جوملا:قالب تراویس جوملا قالبی همه کاره است .به این صورت که در قابلیت استفاده در هرنوع وب سایتی دارد.با استفاده از این قالب می توان وب سایتهای فروشگاهی ،شرکتی ،شخصی و اداری را به راحتی پیاده سازی کرد.برای مشاهده قالب بر روی نام آن کلیک کنید.مشاهده دموی قالب تراویس

دیگر قالبهای شناخته شده :قالب پزشکی نهال ،قالب تک صفحه ای رویال،قالب خبری اخبار 3

چیزی که باید در مورد قالبهای طراحی شده اضافه کرد این هست که یک قالب به یک سی ام اس خاص وابسته نیست.در واقع قالب یک الگو و یک گرافیک و طرح کلی از یک سایت است که می توان ان را با سی ام اس های مختلف پیاده سازی کرد.

طراحی سایت گردشگری و تفریحی در تهران

طراحی سایت های گردشگری در تهران

تهران یکی از شهرهایی هست که دارای اماکن تاریخی و دیدنی بسیاری هست .شرکت های گردشگری بسیار و تورها و تورلیدرهای بسیاری در شهر تهران مشغول فعالیت می باشند .یکی از مهم ترین روشهایی که توریست ها می توانند با اماکن دیدنی شهرها آشنا شوند و همچنین اطلاعات گردشگری و تورهای مختلف را ببینند سایتهای گردشگری می باشد.شرکتهای تور و گردشگری می توانند با طراحی سایتهای سئو شده برای شرکت خود با مشتریان و توریست های داخلی و خارجی ارتابط برقرار کرده و آنها را به سمت خود جذب نمایند .ما با طراحی سایتهای سئو شده ،بسیار زیبا و ریسپانیو در خدمت شرکتها گردشگری در تهران می باشیم.

طراحی پورتال های سازمانی در تهران

امروزه پورتال های سازمانی نقش بسزایی در انجام امور سازمان ها و شرکت های بزرگ ایفا می کنند.سازمان ها و شرکت ها در صورت داشتن پورتال بسیاری از امور مربوط به مراجعه کنندگان را به پورتال می سپارند. با کمک این روش  بسیاری از مراجعات حضوری و تلفنی کاهش می یابد . شاید به یاد بیاورید صف های طولانی که در گذشته برای انجام امور مختلف در مقابل بانک ها ،شعبات پستی و ... ایجاد می شد .با گسترش کاربران اینترنتی در کشور و توسعه وب سایتها و طراحی پورتال ها سرعت روند امور به سرعت افزایش یافت و همچنین از هدر رفتن وقت و انرژی مراجعه کنندگان و نیروی کاری سازمان ها وشرکت ها جلوگیری به عمل آمد.

با توجه به اهمیت و نقش پورتال های در دنیای مدرن و نیاز مبرم بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در تهران به مجهز شدن شرکت و سازمانشان به پورتال و یا در صورت داشتن پورتال آپدیت و به روزرسانی آن ،مرکز طراحی سایت تهران آمادگی کامل دارد در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به طراحی پورتال ویا به روزرسانی و توسعه آن  برای سازمان ها وشرکت ها در تهران نماید .

طراحی سایت اداری در تهران

سایتهای اداری مفهومی هستند که در اینترنت و دنیای مجازی گاها شنیده می شوند  .سایتهای اداری نزدیک ترین نوع سایتها به پورتال ها می باشند و در برخی مواقع نیز اگر سایتهای اداری استانداردهای مشخصی داشته باشند می توان آن را پورتال نامید. معمولا وب سایتهای اداری برای سرویس دهی و اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان ایجاد می شود برخلاف سایتهای شرکتی و تبليغاتی که برای انجام تبليغات مورد استفاده قرار می گیرد.سایتهای اداری معمولا ظاهری استاندارد دارند و از رنگهای ملایم و رسمی در این وب سایتها استفاده می شود .سایتهای داری و پروتال ها در بسیاری از موارد برای سرویس دهی منظم و بدون اشکال بر روی سرورهای مجازی و یا واقعی پیاده سازی می شوند.همانند پورتال های سازمانی این وب سایتها معمولا برای سرویس دهی آن لاین به مراجعه کنندگان ایجاد می شود.در تهران به دلیل ازدیاد ادارات و موسسات مختلف استفاده از سایتهای اداری و پورتال ها می تواند نقش چشم گیری در رفع ترافیک ،هزینه و استفاده  بهینه از نیروی کار داشته باشد.ما باجدیدترین متذهای روز و با کمک بهترین مهندسین با تجربه و کارآزموده اقدام به طراحی سایتهای اداری در تهران می نماییم.

طراحی سایت ارزان در تهران

 

یکی از دغدغه های اصلی برخی مشتریان طراحی سایت ،هزینه طراحی سایت است .اکثر افرادی که کسب و کار آزاد دارند حتما برای تبليغات هزینه کرده اند .چاپ کارت ویزیت ،چاپ بنر ،چاپ بروشور و پخش آنها از جمله تاکتیک های تبليغاتی در گذشته بوده است .برای بسیاری افراد طراحی سایت و سئو یکی تجربه جدید در زمینه تبليغات می باشد و چون برای دریافت بازخود  هزینه خود به نوعی دچار تردید هستند از این روز برای هزینه طراحی سایت اغلب شرکتها دست به عصا حرکت می کنند و سعی می کنند سایتها با قیمت ارزان تر طراحی کنند .مرکز طراحی سایت و سئو تهران اقدام به طراحی سایتها با قیمت ارزان در پکیج های مختلف نموده است.

البته همانطور که می دانید شهر تهران یکی از ثروتمندترین شهرهای ایران است و قیمت پایین اولویت اول بسیاری از خریداران نیست.بسیاری از خریداران کیفیت بالا و پشتیبانی محصول را به خصوص در زمینه طراحی سایت و تبليغات در فضای مجازی اولویت اصلی  خود می دانند.البته متمول بودن مشتریان دلیل بر پرداخت هزینه بی حساب و کتاب نیست و مشتریان انتظار دارند در ازای پرداخت هزینه سرویس و محصولی درخور دریافت نمایند. شرکتها و اشخاصی که دغدغه مالی ندارند و تصمیم دارند در کمترین زمان ممکن بازخود تبليغات خود را مشاهده کنند هرگز به طراحی سایت و تبليغات ارزان قیمت نمی اندیشند و چه بسا حاضرند بیشتر از هزینه تمام شده تبليغات پول پرداخت کنند ولی بازخود و نتیجه مورد نظر خود را دریافت کنند.همیشه محصول و کالای ارزان قیمت مقرون به صرفه نیست و در بسیاری از مواقع هیچ ارزانی بدون دلیل نیست.البته این دلیل نمی شود که فروشندگان و ارائه دهندگان سرویس های مختلف بی انصاف باشند و قیمت های نجومی بر روی محصولات و کالای های خود بگذارند .

ما با طراحی سایرت ارزان در تهران در کنار رعایت کلیه نکات اصولی و کلیدی در خدمت مشتریان عزیز در تهران هستیم.

روش های مشاهده آمار بازدید سایت 

روش های مختلفی برای مشاهده آمار بازدید سایت وجود دارد که ما در اینجا به توضیح سه مورد از این روش ها می پردازیم.

1-نصب افزونه های نمایش آمار سایت:افزونه های بسیاری برای مشاهده آمار سایت برای سی ام اس  های مختلف طراحی و نوشته شده است که با توجه به نوع سی ام اس خود می توانید این افزونه ها را دانلود و استفاده کنید.یکی از این افزونه های معتبر افزونه کوالا وب جوملا می باشد.البته با توجه به تجربه ای که ما در زمینه استفاده از این افزونه ها داشتیم برخی از این افزونه ها درست کار نمی کنند و آمارهای غلط و اشتباهی ارائه می دهند.همچنین برخی از این افزونه ها بازدید رباتها از صفحات مختلف را نیز به عنوان بازدید طلقی می کنند و این بازدیدها را در آمار خود محاسبه می کنند.همواره سعی کنید افزونه های خود را از سایتهای معتبر دریافت کنید و در صورت امکان افزونه های آماری پولی را خریداری کرده و استفاده کنید.

2-نمایش آمار بازدید آنلاین در کنسول گوگل وب مستر تولز:در صورتی که در کنسول گوگل وب مستر تولز ثبت نام کرده باشید می توانید آمار بازدید سایت خود را با کوپکترین جزئیات در این کنسول مشاهده کنید.استفاده از کنوس لگوگل وب مستر تولز یکی از بهترین استراتژی ها در پیشبرد اهداف سئو سایت و بررسی بازدیدهای معتبر از سایت می باشد.این کنسول فاکتورها و آپشن های فراوانی برای بهبود بازدید و سئو سایت ارائه می دهد.

3-مشاهده آمار بازدید در سایر سایتها :سایتهای بسیاری وجود دارند که آمار بازدید سایتهای دیگر را ثبت می کنند.سایت الکسا یکی از معتبرترین این سایتها است که آمار بازدید سایتهای را با فاکتورها و جزئیات فراوان نشان می دهد.همچنین با نصب افزونه آمار بازدید الکسا بر روی سایت می توانید به راحتی از مرورگر خود آمار بازدید سایت را مشاهده کنید.

رقابت سایتهای اینترنتی در تهران

تهران یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی کشور می باشد که رقابت شدیدی مابین شرکتها در این شهر وجود دارد و شرکتها از همه ابزارها و توان خود برای پیشی گرفتن از رقبای خود استفاده می کنند. مدتهاست که رقابت بین شرکتها به فضای مجازی نیز کشیده شده است .بر اساس نظرسنجی ها ،آمار بسیاری بالایی از ساکنین تهران برای خرید محصول خود به اینترنت مراجعه می کنند و موجود بودن و ارائه محصول یا سرویس مورد نیاز خود را در تهران بررسی می کنند .از همین رو شرکتها سعی در بالا آوردن وب سایت خود با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل می نمایند و هزینه و وقت و نیروی فراوانی را صرف این کار می کنند. حتی برخی از شرکتها شخص یا اشخاصی را صرفا برای به روزرسانی سایت و کار روی سئو سایت استخدام می کنند .

همواره مجموعه هایی می توانند موفق تر باشند که به صورت خلاقانه و مستمر سعی در ارائه سایتی مفید و کاربردی نمایند.اما در این مقاله قصد داریم به نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سایتهای مجموعه های فعال در تهران بپپردازیم.یکی از کلمات کلیدی مهمی که سایتها در تهران باید بر روی آن حساب ويژه ای باز کنند نام کالای ،خدمات یا محصول خود + کلمه تهران می باشد. برا ی مثال اگر شما در زمینه طراحی سایت فعالیت دارید عبارت طراحی سایت در تهران می تواند عبارت کلیدی ارزشمند و مهمی باشد .و یا اگر وب سایت شما مربوط به فروش تانکر می باشد کلمه فروش تانکر در تهران یا تانکر در تهران کلمات بسیار مفیدی می باشد که بسیاری از کاربران  از این ترکیب برای یافتن محصول خود در تهران استفاده می کنند.این ترکیب کلمه می تواند به عنوان ترکیب کلمه ای ایداه ال برای شرکتهای موجود در تهران می باشد.

بهتر است شرکتها این ترکیب کلمه را به عنوان اولین هدف خود برای بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل در نظر بگیرند .شرکتهایی که در شهرهای دیگری هستند به الطبع با نام محصول خود + نام شهر می توانند ترکیب و کلید مناسبی انتخاب کنند و روی آن کار کنند.در برخی موارد و کلمه ها رقابت بین شرکتها بسیار زیاد می باشد شرکتهای برای سایت خود از تبليغات پولی گوگل و در اصطلاح adwords استفاده می کنند.تبليغات پولی هزینه بسیاری بر طراحان سایت ها تحمیل می کند و البته بازخود و نتیجه سریع و خوبی هم دارد .برخی شرکتها در تهران هزینه های قابل توجهی صرف تبليغات پولی می کنند . درحالی که با پرداخت هزینه بسیار کمتر می توانند سایت خود را به صورت طبیعی و درازمدت در صفحه اول گوگل بالا بیاورند.

فاکتورهای مهم در رقابت بین سایتها

سایتهای بسیاری در اینترنت وجود دارند که در حوزه های مختلف در حال رقابت بایکدیگر هستند . بیشترین رقابت بین سایتها برای دیده شدن در صفحه اول گوگل می باشد .رقابت مهم تر دیگری برای کسب امتیاز مناسب تر سایت در وب سایت الکسا می باشد .در زیر به چند فاکتور مهم اشاره شده است که با رعایت این اصل می توانید جایگاه سایت خود را در انواع موتورهای جستجوگر و سایتهای معتبر امتیاز دهی مانند الکسا افزایش دهید .

1-سرعت سایت :سرعت سایت شما نقش مهمی در ارزش دهی به سایت شما دارد و هرچقدر سایت سریعتر باز شود کاربر پسندتر می باشد.

2-محتوای مناسب :داشتن محتوا کاربردی و اورجینال همان چزیز هست که گوگل به دنبال آن هست و بهترین چیز برای رشد سایت شما در جستجوگر گوگل خواهد بود.

3-انتخاب هاستینگ مناسب:انتخاب هسات مناسب بر سرعت و امنیت سایت شما نقش بسزایی دارد.

4-لینگ دهی هدفمند:شاید لازم باشد گاهی با رقبای خود مانند شریک رفتار کنید.قرار دادن لینک در وبسایتهای مختلف و پذیرش لینک از ایشان می تواند در رشد یابت شما موثر باشد.

5-وب سایتهای بررسی آن لاین سئو سایت:وب سایتهای فراوان داخلی و خارجی وجود دارد که در زمینه آنالیز سئو سایتهای مختلف فعالیت دارند.با وارد کردن آدرس سایتتان وضعیت سئو سایت را به شما گزارش می دهند و همچنین نکاتی برای اصلاح سئو سایت شما پیشنهاد می کنند.

طراحی سایت های هنری در تهران

بسیاری از کارهای هنری و مشاغل مرتبط با این دست کارها برای تبليغ و توسعه کار خود به طراحی سایت روی می آورند .مشاغلی نظیر بازیگری ،موسیقی ،هنرهای تجسمی و تزئینی و سایر انواع هنرها درزمره این مشاغل می باشند .در طراحی سایتهای هنری نیاز به استفاده از قالبهای با سبک خاص می باشد .در طراحی اینگونه سایتها بایستی توجه ويژه ای در طراحی  کلیه اجزای ریز و درشد سایت از شکل منوها گرفته تا فونت و شکل ماژول های مختلف سایت به عمل آورد .استفاده از فونتهای نستعلیق و شکسته ،رنگهای جیغ و اشکال فانتزی ماژول ها از مشخصه های اینگونه وب سایتها می باشند .

سایتهای هنری شکل ها و قالبهای بسیار متفاوتی دارند و انتخاب قالبها توسط مشتریان اینگونه سایتها اصول و چهارچوب  مشخص و خاصی ندارد و صرفا با ذوق و سلیقه اشخاص در ارتباط است.برخلاف بسیاری از کسب و کارها که سایتهای را به عنوان ابزاری برای درآمد زایی تلقی می کنند و به دنبال کسب درآمد بیشتر از طریق تبليغات در سایتهای می باشند وب سایتهای هنری در موارد بسیاری جنبه صرف تبليغاتی دارد یا برای  برقراری ارتباط با طرفداران و مخاطبین  طراحی می شود .هنرمندان بیشتر سعی دارند با استفاده از ابزار سایت با مخاطبین و طرفداران خود ارتباط برقرار کنند.البته طراحی سایت تنها مختص خواص نیست و بسیاری از مشاغل نظیر آرایشگری ،فیلم برداری و عکاسی نیز اقدام به طرحی اینگونه سایتها می نمایند .

نوع دیگری از سایتهایی که با سایتهای هنری در ارتباط هستند وب سایتهای  فروش بلیط کنسرت ،تئاتر ورویدادهای هنری می باشند.این وب سایتها به لحاظ فنی و تکنیکی اهمیت بالاتری نسبت به سایر وب سایتها دارند زیرا در این سایتها با مقوله های امنیت سایت ، فروش آن لاین و پشتیبانی سایت به صورت بسیار پررنگی تری سروکارداریم .دراینگونه سایتها علاوه بر اینکه بایستی جنبه های هنری از جمله تم ها ،افکت ها واستفاده از  قالب های هنری  رعایت شود به لحاظ فنی نیز نیاز به برنامه ،توجه و تکنیکهای ويژه ای دارد.

برخی طراحان وب سایت در طراحی سایت های هنری دچار افراط می شوند و به دلیل استفاده بیش از حد از تصاویر ،رنگ های نامربوط و خارج از عرف و افکت های مختلف و ماژول های سنگین یاعث کندی و زدگی کاربران از سایت می شوند که در طراحی سایت  یا یستی اینگونه ملاحظات در نظر گرفته شود .

نکته :با توجه به قوانین کشور طراحی سایت برای مشاغلی نظیر آموزش رقص ،موسیقی های مبتذل و ... توسط این مرکز قابل انجام نمی باشد .

ما به عنوان یکی از شناخته شده ترین مراکز طراحی سایت در تهران اقدام به طراحی سایت های هنری برای هنرمندان عزیز می نمائیم.


مشاوره حضوری طراحی سایت در تهران

مرکز طراحی سایت و سئو تهران با تکیه بر مشاوران خود قادر به مشاوره حضوری در زمینه طراحی سایت و سئو در هر نقطه از تهران می باشد.مشاوره در امور طراحی سایت در موارد زیر انجام می شود.

مشاوره جهت طراحی سایت در تهران

مشاوره خرید هاست و دامین در تهران

مشاوره جهت پشتیبانی سایت و سئو در تهران


آخرین مطالب