مطالب و مقالات تخصصی سایت و سئو

دلایل طراحی سایت برای شرکتها

دلایل طراحی سایت برای شرکتها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه داشتن یک سایت مناسب یکی از ابزارهای کارآمد تبليغاتی جهت پیشبرد اهداف فروش سازمان ها و شرکتهای مختلف می باشد.سایتها نقش موثری در معرفی محصولات به مشتریان ایفا می کنند.مقوله طراحی وب سایت را نباید صرفا به عنوان یک شغل کاملا مجزا در نظر گرفت .طراحی وب امروزه به شاخه های بسیار زیادی تقسیم شده است از برنامه نویسی ،گرافیک ،سئو تا تولید محتوا و... .طراحی سایت چیزی بیشتر از صرفا یک هدف تبلیغاتی میان مدت می باشد.طراحی سایت  و سئو را باید به نوعی یک تبليغات استراتژیک بلند مدت در نظر گرفت و پایه سایر روش های تبليغاتی را بر اساس آن بنا نهاد .هزینه کردن جهت طراحی سایت یکی از کم هزینه ترین روش های تبليغاتی می باشد که اگر به صورت موثرانجام شود می تواند سهم به سزایی در فروش محصول و خدمات شرکت ایفا کند .

اولین نکته ای که هنگام طراحی وب سایت باید در نظر بگیرید مقوله ظاهری سایت می باشد.زیبایی و مرتب  بودن سایت از اهمیت زیادی برخوردار است.

استفاده درست و به جا از رنگ ها ،سادگی سایت ،ریسپانسیو بودن و ارتباط مناسب صفحات وب سایت از اهمیت ويژه ای برخوردار است. مقوله دیگری که باید به آن توجه ويژه ای داشت سئو سایت می باشد .

سئو  به معنی  بهینه سازی صفحات برای موتورهای جستجوگر می باشد.بیش از 95 درصد کاربران از موتور جستجوگر گوگل برای دست یافتن به اطلاعات صحیح استفاده می کنند .این موتور جستجوگر نقش ممتازی در میان وب سایتهایی که این سرویس را ارئه می دهند دارد.یکی  از مهمترین  اولویت های مشتریان برای طراحی سایت دیده شدن سایت در صفحه اول گوگل می باشد.هدف اغلب مشتریان از طراحی سایت افزایش تماس با شرکت و افزایش فروش است  .

متاسفانه برخی مشتریان  تصور نادرستی از مقوله سئو دارند .بسیاری هنوز گمان می کنند با پر کردن وب سایت از مطالب کپی شده از سایتهای دیگر ،انجام بازدیدهای صوری از سایت و ... می توانند رتبه سایت خود را ارتقاء بخشند در حالی که موارد این چنینی نقش مخربی در رتبه سایت شما در گوگل دارد.سئو مقوله ای پویا ،پیچیده و بسیار جذابی است که جهت درک آن داشتن  مطالعه و کندو کاور و همچنین تجربه نیازمند است.

مورد دیگری که مشتریان عزیز باید در مورد سئو سایت بدانند این هست که سئو  و پروسه بالا آوردن سایت در صفحه گوگل یک کار زمان بر هست و نیاز به کار و بروزرسانی مداوم سایت دارد.و اینطور نیست که یک شبه سایت شما به صفحه اول گوگل منتقل شود .البته راهکار کونتاه مدتی در این زمینه وجود دارد و آن استفاده از تبليغات پولی گوگل و در اصطلاح google adwords می باشد که با خرید شارژ و انتخاب یک کلمه کلید وب سایت شما با ان کلمه به صفحه اول گوگل منتق می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به این وب سایت مراجعه نمایید.

این مقاله ادامه دارد

طراحی سایت در تهران با قیمت مناسب


طراحی سایت در تهران با قیمت مناسب


آخرین مطالب

درباره سایت

این سایت در تاریخ 5 فروردین 1399 به روزرسانی شد و با قالب و امکانات جدید در اختیار کاربران قرار گرفت.در وب سایت جدید سعی شده است تجربه های مفید وارزشمند این مجموعه در زمینه طراحی سایت و سئو به صورت روزانه و هفتگی در سایت درج شود تا علاقه مندان برنامه نویسی ،طراحی سایت و سئو از مقالات ما استفاده کنند.


 
کلیه حقوق و مزایای این وب سایت متعلق به مرکز طراحی سایت و سئو تهران می باشد.