طراحی سایت و سئو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت و سئو را باید به عنوان امری یکپارچه و نه مجزا از هم در بازاریابی های اینترنتی در نظر گرفت.امروزه در کلیه روش های بازاریابی از جمله بازاریابی سنتی ،بازرایابی چریکی ،بازاریابی اینترنتی و ... بر لزوم داشتن وب سایتی حرفه ای تاکید می شود.طراحی سایت و سئو به عنوان یک مفهوم و عبارت کلی و واحد یک راهکار منحصر به فرد برای رشد هر کسب و کاری می باشد.

آیا عبارت سئو تنها در مورد وب سایتها کاربرد دارد؟

عبارت سئو (seo) که مخفف عبارت (search engine optimization) ،بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد تنها مختص  سایتها نیست  و کاربرد گسترده تری دارد.برخی الگوریتم ها و اصول سئو را می توان در وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی نیز پیاده سازی کرد.با رعایت صحیح و اصولی استاندارد های سئو در موتورهای جستجوگر ،که البته اولویت موتور جستجوگر گوگل می باشد می توانید وبلاگ یا شبکه های اجتماعی خود را با کلمات کلیدی مورد نظرتان در صفحه اول گوگل بالا بیاورید .البته با توجه به اینکه هر لحظه احتمال دارد شبکه های اجتماعی مختلف در کشور ایران فیلتر شودسرمایه گذاری بر روی سئو صفحات اجتماعی امری با ریسک بالا می باشد .همچنین در صورت ثبت وبلاگ و کار روی سئو آن باید دقت داشته باشید که فضا و نام شما منحصرا در اختیارتان نمی باشد و در صورتی که مشکلی برای وب سایت سرویس دهنده وبلاگ پیش بیاید و یا سرویس به صورت کامل غیرفعال شود صفحه وبلاگ خود را ازدست خواهید داد.

در کل نتیجه می گیریم که اصول سئو را می توان بدون طراحی سایت و توسط امکانات دیگری که در بالا ذکر شد(با در نظر گرفتن محدودیت های ذکر شده ) پیاده سازی کرد و از آن بهره مند شد.طراحی سایت نیز به خودی خود و بدون انجام اصول سئو و رتبه در موتورهای جستجوگر نتایج و بازدهی  مورد نیاز را نخواهد داشت .در واقع طراحی سایت و سئو دو عبارت مجاز هستند که در صورت پیاده سازی هر دو در یک ساختار می توانند نتایج بسیار مطلوب و ایده الی را رقم بزنند.

 

نویسنده مطلب: مهندس مرتضی خیری


آخرین مطالب

درباره سایت

این سایت در تاریخ 5 فروردین 1399 به روزرسانی شد و با قالب و امکانات جدید در اختیار کاربران قرار گرفت.در وب سایت جدید سعی شده است تجربه های مفید وارزشمند این مجموعه در زمینه طراحی سایت و سئو به صورت روزانه و هفتگی در سایت درج شود تا علاقه مندان برنامه نویسی ،طراحی سایت و سئو از مقالات ما استفاده کنند.


 

سایر خدمات

بیش از 90 درصد فعالیت مرکز طراحی سایت تهران در حوزه طراحی سایت و خدمات سئو هست. بااین‌حال ما درزمینهٔ تعمیر کامپیوتر و دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری نیز فعالیت داریم. برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد فعالیت های ما در زمینه های ذکر شده اینجا کلیک کنید.