نمونه کار طراحی سایت دندانپزشکی

وب سایت دکتر شیدا بیابانی با آدرس http://drsheidabeiabani.com یکی از جدیدترین نمونه کارهای طراحی سایت مرکز طراحی سایت تهران می باشد.این سایت با قالب یاس جوملا طراحی شده است.این قالب یکی از زیباترین قالبهای پزشکی می باشد که طرحی جذاب و فانتزی دارد.یکی از نقاط قوت این قالب سرعت بالای آن می باشد.به دلیل کم بودن حجم قالب سایت ،قالب دارای سرعت بسیار خوب و قابل قبولی می باشد .این قالب دارای ماژول اسلاید شو بسیار شیک و زیبایی می باشد.همچنین افزونه های گوگل  مپ و فرم های تماس بیماران بر روی این قالب تحت ماژول هایی موجود می باشد.

طراحی سایت دندانپزشکی


آخرین مطالب

درباره سایت

این سایت در تاریخ 5 فروردین 1399 به روزرسانی شد و با قالب و امکانات جدید در اختیار کاربران قرار گرفت.در وب سایت جدید سعی شده است تجربه های مفید وارزشمند این مجموعه در زمینه طراحی سایت و سئو به صورت روزانه و هفتگی در سایت درج شود تا علاقه مندان برنامه نویسی ،طراحی سایت و سئو از مقالات ما استفاده کنند.


 

سایر خدمات

بیش از 90 درصد فعالیت مرکز طراحی سایت تهران در حوزه طراحی سایت و خدمات سئو هست. بااین‌حال ما درزمینهٔ تعمیر کامپیوتر و دوربین مداربسته و شبکه های کامپیوتری نیز فعالیت داریم.